Bluepoint Games مشغول کار بر روی دو پروژه است

از این دو پروژه یکی عنوانی اورجینال و دیگری بازسازی یک بازی محبوب است.

Bluepoint Games دیروز، چند ماه پس از لو رفتن اطلاعیه‌ای توسط بخش ژاپن PlayStation در توییتر، رسماً به مجموعه استودیو‌های PlayStation پیوست. در حالی که این استودیو از کار بر روی محتوایی اورجینال صحبت کرده است، ممکن است هنوز ریمیک کردن بازی‌ها را کنار نگذاشته باشد. طبق گفته میلی آماند در توییتر، این توسعه‌دهنده در حال حاضر بر روی دو پروژه کار می‌کند.

یکی از این دو بازی یک عنوان اورجینال است که  «با اندازه‌ای مشابه Marvel’s Spider-Man: Miles Morales از استودیو Insomniac» توصیف شده است. عنوان دومی که این استودیو در دست اما ریمیک یک بازی محبوب است. آماند این را اضافه کرد که این پروژه‌ها صد در صد متعلق به مجموعه Metal Gear نیست که می‌تواند به نحوی اشاره به هر دو پروژه داشته باشد. با این حال، در توییتی که در اوایل سپتامبر منتشر شد، آماند گفته بود که Bluepoint Games «به هیچ عنوان روی پروژه Metal Gear Solid کار نمی‌کند.»

پیش از این شایعاتی در مورد اینکه Bluepoint Games در حال کار بر روی «چندین» نسخه ریمیک شده از سری Metal Gear Solid است، منتشر شده بود. گفته شده بود که هنوز چند سال با انتشار این عناوین فاصله داریم. در حالی که ممکن است اطلاعات آماند قدیمی باشد، با این حال او سابقه نسبتاً خوبی دارد و در ماه ژوئیه پیش‌بینی کرده بود که ایونت PlayStation در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و حتی به Marvel’s Wolverine قبل از معرفی رسمی آن اشاراتی کرده بود. آنچه Bluepoint روی آن کار می‌کند، هنوز یک راز است و بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Bluepoint Games به مجموعه‌ استودیوهای PlayStation پیوست

منبعGamingbolt

حتما بخوانید