استودیو Bluepoint Games به مجموعه‌ استودیوهای PlayStation پیوست

بالاخره شایعات به حقیقت پیوست و توسعه‌دهنده ریمیک بازی Demon’s Souls به مجموعه استودیوهای زیر نظر سونی پیوست.

مجموعه استودیوهای PlayStation خرید جدیدی انجام داده که بالاخره امروز به طور رسمی تایید شد. استودیو Bluepoint Games که بازسازی بازی‌های Demon’s Souls و Shadow of the Colossus را بر عهده داشت، اکنون بخشی از استودیوهای PlayStation است. اطلاعیه این خرید مدتی پیش توسط بخش ژاپن PlayStation در توییتر لو رفت؛ اما بعداً حذف شد.

در وبلاگ PlayStation، از قول مارکو ثراش، رئیس استودیو Bluepoint Games  چنین می‌خوانیم «ما از پیوستن رسمی به استودیوهای PlayStation بسیار خوشحالیم! آستین، تگزاس از زمانی که ما این استودیو را در سال 2006 تأسیس کردیم، خانه Bluepoint بوده و اکنون ما یک تیم متشکل از 70 انسان خلاق و فوق‌العاده هستیم و در مسیر رشد قرار داریم. در حالی که استودیو ما مطمئناً در 15 سال گذشته رشد کرده است، باورهای فرهنگی ما همچنان ثابت مانده است. ما باور داریم باید همیشه بیشترین تلاش را انجام داده و با کیفیت‌ترین بازی‌های ممکن را تولید کنید و در عین حال از این فرآیند لذت ببرید. تمرکز بر این فرهنگ در موفقیت ما موثر بوده و ما خوشحالیم که استودیوهای PlayStation دارای فرهنگ و دیدگاه مشابهی هستند.

«PlayStation دارای چنین فهرستی از بازی‌های مهم است و برای ما هیچ چیز بهتر از عرضه برخی از شاهکارهای بازی‌سازی برای بازیکنان جدید نبوده است. تبدیل شدن به بخشی از استودیوهای PlayStation، به تیم ما این امکان را می دهد که سطح کیفیت محصولات خود را حتی بیشتر افزایش داده و تجربیات تأثیرگذارتری را برای جامعه PlayStation ایجاد کنیم.»

 ثراش همچنین افزود: «ما بی‌نهایت منتظریم تا بازی‌های شگفت‌انگیز بیشتری را در فصل جدید فعالیت‌مان در استودیو Bluepoint Games به شما ارائه دهیم!»

استودیو Bluepoint Games ابتدا با پورت‌های HD خود برای عناوین مهمی مانند God of War Collection ، The Ico and Shadow of the Colossus Collection و Metal Gear Solid HD Collection برجسته شد. همچنین این استودیو روی پورت نسخه Xbox 360   بازی‌ Titanfall، Uncharted The Nathan Drake Collection و Gravity Rush Remastered کار کرد.  در مورد Shadow of the Colossus آن‌ها یک تغییر بزرگ ایجاد کردند؛ زیرا که این بازی را از ابتدا برای PS4 بازسازی کرد.

 آن‌ها همین شیوه را با Demon’s Souls در PS5 ادامه دادند و در مقایسه با نسخه اصلی، جهش باورنکردنی در کیفیت بصری این عنوان ارائه کردند.

آینده استودیو Bluepoint Games چه می‌تواند باشد؟ آیا شایعه بازسازی‌ Metal Gear Solid که ما درباره آن شنیده بودیم صحت دارد؟ باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید