spot_img

یک شایعه خبر از ساخت ریمستر و دنباله بازی Bloodborne می‌دهد

همچنین گویا کار بر روی پورت PC این بازی به پایان رسیده است.

سالهاست که شایعات مربوط به پورت PC، ریمستر یا دنباله‌ای برای بازی Bloodborne وجود دارد. هر چند وقت یکبار اخبار مربوط به این بازی باز در صدر خبرها قرار می‌گیرد. واضح است که گیمرها واقعاً دوست دارند حداقل یکی از این اتفاقات رخ دهد. اگرچه هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه سونی می‌خواهد چنین کاری انجام دهد، وجود ندارد. به تازگی، شایعات در این باره دوباره در حال افزایش بوده است. از جمله اینکه کالین موریارتی از Last Stand Media، که سابق بر این در  IGN مشغول به کار بوده است، ادعا کرد که Bluepoint Games نه تنها بر روی ریمستر Bloodborne برای PS5 کار می‌کند، بلکه بر دنباله‌ کامل این بازی نیز مشغول به کار است.

حالا شخص دیگری نیز این موضوع را تایید می‌کند. بنیان‌گذار XboxEra، نیک بیکر -که سابقه خوبی در انتشار اطلاعات مربوط به پلی‌استیشن در ماه‌های اخیر را دارد- در قسمت اخیر پادکستXboxEra  گفت که بر اساس آنچه شنیده است، Bluepoint Games در واقع روی یک ریمستر بازی Bloodborne برای PS5 و یک دنباله برای این کار می‌کند. بیکر همچنین گفت که کار بر روی پورت PC این بازی نیز «به تمام رسیده  است.»

استودیو Bluepoint Games به تازگی توسط Playstation خریداری شده است. پس از تأیید این خبر مشخص شد که بازی بعدی این استودیو دیگر ریمیک نخواهد بود؛ بلکه «محتوای ارجینال» خواهد داشت. نکته جالب توجه این است که آن‌ها هرگز به صراحت این بازی را IP جدید خطاب نکردند. کمی بعد، شایعه دیگری ادعا کرد که پروژه دوم نیز در Bluepoint در دست ساخت است و قرار است بازسازی یک بازی «محبوب» باشد.

البته شایعات مربوط به بازی Bloodborne چندان غیر معمول نیستند و سابقه آن‌ها حداقل در گذشته چندان درخشان نیست. بهتر است برای با تردید به این اخبار نگاه کنیم و منتظر اطلاعات بیشتر باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

FromSoftware در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری برای PlayStation است

Bluepoint Games مشغول کار بر روی دو پروژه است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید