بازی بعدی Bloober Team با همکاری Rogue Games تولید خواهد شد

بنا بر آخرین اخبار این بازی یک عنوان نسل نهمی برای PC و کنسول‌ها خواهد بود.

 Bloober Team که با توسعه بازی‌های Layers of Fear وThe Medium  شهرتی برای خود دست و پا کرده است، با Rogue Games، ناشر بازی‌های ویدئویی، بر روی یک پروژه معرفی نشده جدید کار می‌کند. این بازی یک عنوان «نسل بعدی» برای کنسول‌ها و PC خواهد بود که یکی از شراکت‌های ناشر است.

پیوتر بابینو، Bloober Team، گفت: «نمی‌توانیم برای همکاری با Rogue در این پروژه باورنکردنی هیجان‌زده نباشیم. ما به ساختن بازی‌هایی که مرزهای ارجینال بودن و ایمرسیو بودن را پشت سر می‌گذارند، افتخار می‌کنیم و از اینکه در کنار شرکتی کار می‌کنیم که دیدگاه مشترکی با ما دارد، خوشحالیم.»

مت کاسامازینا، مدیرعامل Rogue Games، نیز اظهار داشت: «ما سال‌ها بازی‌های تاریک و زیبای Bloober را تحسین می‌کردیم؛ بنابراین به راحتی می‌دانستیم که آن‌ها تنها تیمی هستند که این عدالت مفهومی دیوانه‌کننده را انجام می‌دهند. امروز آن روز نیست؛ ساخت بازی‌های فراموش‌نشدنی و بدیع، به زمان و دقت لازم دارد؛ اما ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا جزئیات این پروژه را در آینده به طور کامل اعلام کنیم.»

شایعات زیادی در حدود یک سال گذشته درباره اینکه بازی بعدی Bloober Team کار بر روی عنوان دیگری از Silent Hill است (که هنوز فاش نشده است). می‌دانیم این توسعه‌دهنده یک قرارداد همکاری استراتژیک با Konami امضا کرده است؛ اما هنوز چیزی درباره آن مشخص نشده است. همچنین آن‌ها در حال کار بر روی یک بازی جدید از سری Layers of Fear هستند که بر روی موتور Unreal Engine 5 ساخته شده و سال آینده منتشر می‌شود و به نظر می‌رسد ادامه بازی اول این سری باشد.

پلتفرمی برای این بازی هنوز معرفی نشده؛ اما Xbox Series X/S ،PS5 و PC به احتمال زیاد پلتفرم‌های بازی بعدی Bloober Team هستند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Bloober Team در حال ساخت قسمت سوم بازی Layers of Fear است

آپدیت جدیدی برای نسخه PS5 بازی The Medium منتشر شد

ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید