بازی جدید سری BioShock احتمالاً BioShock Isolation نام دارد

بر اساس جدیدترین اطلاعات همچنین در این بازی با دو شهر سروکار خواهیم داشت.

2K Games چند سال پیش تایید کرد که یک بازی جدید از سری BioShock در استودیو Cloud Chamber در حال توسعه است. در حالی که گزارش‌ها مکرراً حاکی از آن است که ساخت این بازی در واقع پیش از چیزی که تصور می‌شود آغاز شده، اما با این وجود جزئیات دقیق بازی هنوز نامشخص باقی مانده است. با این حال، اطلاعاتی که به تازگی به بیرون درز پیدا کرده، ممکن است نشان دهد که گیمرها باید از دنباله آینده این سری چه انتظاری داشته باشند.

بر اساس آنچه که کاربری به نام oopsleaks در توییتر به اشتراک گذاشته است، ظاهراً بازی جدید این سری BioShock Isolation نام خواهد داشت که لوگوی آن نیز به اشتراک گذاشته شده است؛ اگرچه افشاکننده این اطلاعات می‌گوید که عنوان بازی ممکن است در آینده تغییر کند. بر اساس اطلاعات فاش شده، BioShock Isolation بر روی Unreal Engine 5 توسعه داده خواهد شد که آگهی‌های استخدامی نیز پیش‌تر این مساله را تایید می‌کردند. در همین حال، ظاهراً تیم سازنده بازی متشکل از چندین عضو قدیمی استودیو Irrational Games است. طرفداران این سری حتماً می‌دانند که این استودیو سازنده قسمت نخست سری BioShock و همچنین BioShock Infinite بوده است. همچنین توسعه‌دهندگانی که روی بازی‌های AAA مانند Mafia 3 ،Shadow of Tomb Raider ،Deus Ex: Mankind Divided و Watch Dogs: Legion کار کرده‌اند، نیز بخشی از این پروژه هستند.

جالب اینجاست که این اطلاعات همچنین اسلایدی از بازی را ارائه می‌کند که ظاهراً برای معرفی بازی جدید  از سری BioShock استفاده شده است. اگر این اسلاید درست باشد، نشان می‌دهد که فضای دیستوپیایی و داستان بازی حول دو شهر جدید، که یکی بر روی دیگری بنا شده، می‌چرخد.

شهر بالا به عنوان «جامعه‌ای آزاد و ثروتمند به رهبری یک کارآفرین موفق» توصیف می‌شود. این در حالی است که گفته می‌شود شهر زیرزمینی «منزوی» و «جدا از جهان بالا» بوده و ظاهراً «توسط یک دیکتاتور رهبری می‌شود» که به دنبال جنگی با شهر بالا است. مرزی که به «منطقه کنار هم» معروف است، دو شهر را از هم جدا می‌کند و به عنوان «پرتنش‌ترین نقطه» در درگیری‌های جاری بین دو شهر توصیف می‌شود.

خبر مورد بحث در اینجا ادعا می‌کند که BioShock Isolation در سه ماهه اول سال 2022 معرفی خواهد شد. بنابراین اگر واقعاً چنین باشد، به زودی خواهیم دانست که این جزئیات چقدر دقیق هستند (یا نیستند). تا آن زمان، باید منتظر اطلاعات جدید بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمالاً BioShock بعدی جهان‌باز خواهد بود!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید