گیم‌پلی بازی بازی Bayonetta 3 در ایونت جدید نینتندو به نمایش درآمد

جادوگر سایه‌ها دوباره برگشته و این بار می‌تواند جانورانی که احضار می‌کند کاملاً کنترل کند.

سال‌ها پس از معرفی اولیه و اطمینان خاطر از اینکه روند توسعه بدون مشکل پیش می‌رود، نینتندو و PlatinumGames سرانجام اولین گیم‌پلی بازی Bayonetta 3 را معرفی کردند. این ویدئوی گیم‌پلی نشان می‌دهد قهرمان معروف این سری بازی‌ها با ظاهری جدید و ترفندهای جدیدی در آستین خود بازگشته است.

بایونتا که در محیطی امروزی در توکیو در حال مبارزه است، با استفاده از کمبوهای استاندارد خود، حملات کاتای تفنگ و همینطور قابلیت Witch Time مبارزه می‌کند. با این حال، او همچنین می‌تواند از سری جدیدی از کمبوها استفاده کند -که در یک شکل پروانه‌ای جدید دیده می‌شود- که می‌تواند صدمات جدی به دشمنان وارد کند. دشمنان جدیدی نیز دیده می‌شوند؛ اما بایونتا می‌تواند با استفاده از قابلیت احضار کردن، برخی از دشمنان بزرگتر را نیز از سر راه خود بردارد.

تفاوت اصلی با عناوین گذشته این است که در بازی Bayonetta 3، این احضار کردن‌ها حملات یکباره نیستند که صرفاً با فشردن دکمه‌ها انجام شوند. هیولا واقعاً به میدان مبارزه احضار شده و بایونتا به آن‌ها دستور می‌دهد. این مساله منجر به نبردهای چشمگیر شبیه انیمه معروف Kaiju در برخورد دو موجود عظیم‌الجثه می‌شود. در برخی از بخش‌های از ویدئو هم می‌توان بایونتا را در حالی که سوار بر این موجودات شده دید. و البته، مثل همه دیگر تریلرهای PlatinumGames در پایان این ویدئو نیز شخصیتی مرموز مورد برای چند لحظه کوچک نشان داده می‌شود.

پیشتر PlatinumGames به VGC گفته است که آن‌ها نیز بی‌صبرانه منتظر هستند تا بازی Bayonetta 3 را برای عموم نشان دهند؛ اما تصمیم نهایی بر در این باره عهده نینتندو است. مقامات بالای این استودیو همچنین اضافه کرده‌اند که احتمالاً پیش از کریسمس نمایشی خواهند داشت؛ بنابراین طرفداران باید چشم به راه انتشار خبری از این بازی باشند.

Bayonetta 3 در حال حاضر قرار است در سال 2022 برای نینتندو سوییچ منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تمایل سازندگان بازی Bayonetta 3 به نمایش هر چه زودتر این بازی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید