spot_img

تمایل سازندگان بازی Bayonetta 3 به نمایش هر چه زودتر این بازی

سازندگان این بازی که نزدیک به 4 سال است در سکوت فرو رفته، دوست دارند هر چه سریع‌تر بازی‌شان را به نمایش عمومی بگذارند.

بازی Bayonetta 3 از PlatinumGames یکی از اولین عناوینی بود که برای Nintendo Switch، در کنار Metroid Prime 4 و چند بازی دیگر معرفی شد. درباره هر دو بازی از زمان معرفی اولیه تا الان سکوت مرگباری سنگینی حاکم بوده است؛ زیرا هر دو مدتی طولانی است که در مراحل توسعه گیر کرده‌اند. با این حال، PlatinumGames اخیراً در مورد به‌ اطلاعات بیشتر احتمالی درباره این بازی با پایگاه خبری VGC صحبت‌هایی داشته است.

PlatinumGames به VGC گفته است که آن‌ها نیز بی‌صبرانه منتظر هستند تا بازی را برای عموم نشان دهند؛ اما تصمیم نهایی بر در این باره عهده نینتندو است. مقامات بالای این استودیو همچنین اضافه کرده‌اند که احتمالاً پیش از کریسمس نمایشی خواهند داشت؛ بنابراین طرفداران باید چشم به راه انتشار خبری از این بازی باشند.

«به همان اندازه که طرفداران انتظار می‌کنشد، ما هم منتظر روزی هستیم که بتوانیم بازی را به آن‌ها نشان بدهیم. ما می‌خواهیم همینطور که در حال پیشروی به سمت مراحل نهایی تولید بازی هستیم، از تشویق‌های طرفداران‌مان هم برخوردار شویم. ما هم می‌خواهیم بازی خود را به همه نشان دهیم!»

بازی Bayonetta 3 در ابتدا در دسامبر 2017 معرفی شد و با توجه به اشتیاق PlatinumGames در مورد این پروژه، احتمالاً اطلاعات بیشتری در مورد آن به زودی خواهیم شنید. همچنین در اواخر امسال یک مدل دارای OLED برای کنسول Nintendo Switch منتشر می‌شود و شایعات زیادی در مورد تقویت مدل اصلی این کنسول در آینده وجود دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

TGA 2017: تریلر رونمایی قسمت سوم Bayonetta را تماشا کنید

فروش فیزیکی Bayonetta 2 روی سوییچ نسبت به Wii U افت داشته است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید