Bayonetta 3 از انتظارات طرفداران هم فراتر خواهد رفت

پس از چهار سال طاقت‌فرسا سکوت کامل، سرانجام Bayonetta 3 در رویداد اخیر نینتندو به نمایش درآمد و اولین گیم‌پلی این بازی که مدت‌های طولانی همه انتظار آن را می‌کشیدند، منتشر شد. همچنین عرضه این بازی در سال 2022 تایید شد. در کنار این ویدئو، اعضای تیم ‌توسعه‌دهنده بازی در وبسایت PlatinumGames جزئیات جدیدی درباره آن ارائه کرده‌اند. علاوه بر کارگردان بازی یعنی یوسوکه میاتا که جزئیات پیشرفت‌های انجام شده در مبارات، به ویژه مکانیزم جدید احضار را توضیح داده است، مدیر اجرایی بازی یعنی هیدکی کامیا که خالق سری بازی‌های Bayonetta نیز محسوب می‌شود، نیز مطلبی بر روی سایت شرکت سازنده منتشر کرده و در آن در مورد این بازی صحبت می‌کند.

پس از عذرخواهی برای انتظار طولانی بین زمان معرفی بازی (سال 2017) و نمایش گیم‌پلی آن، کامیا در مورد برخی از افرادی که در توسعه بازی دخیل بودند، صحبت کرده است. علاوه بر میاتا به عنوان کارگردان، کامیا تهیه‌کننده اجرایی است و بر جهان و داستان بازی نظارت می‌کند. چند نفر از افراد قدیمی دست‌اندرکار این سری بازی‌ها مانند یوجی شیمومورا، ماساکی سوزومورا و ماری شیمازاکی نیز در توسعه این نخسه دخیل هستند.

در پایان پیام خود ، کامیا بار دیگر به طرفداران اطمینان می‌دهد که نیازی به نگرانی نیست و Bayonetta 3 فراتر از انتظارات خواهد بود.

کامیا نوشت: «Bayonetta 3 در راه است و روزی که بتوانید این بازی را خریده و بازی کنید، قطعاً فرا خواهد رسید. راحت باشید و منتظر اطلاعات بیشتر باشید؛ زیرا هر چقدر هم که انتظارات شما از این بازی بالا باشد، من به شما قول می‌دهم که تجربه‌ای فراتر از همه آن‌ها ارائه خواهیم داد.»

Bayonetta 3 در سال 2022 برای Nintendo Switch عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

گیم‌پلی بازی بازی Bayonetta 3 در ایونت جدید نینتندو به نمایش درآمد

کارگردان بازی Bayonetta 3 درباره مکانیک‌های مبارزات در این بازی می‌گوید

حتما بخوانید