spot_img

Battlefield 2042 از Easy Anticheat استفاده خواهد کرد

بر طبق اطلاعات منتشر شده توسط لیکر مشهور تام هندرسون، بازی Battlefield 2042 از سیستم ضدتقلب موسوم به Easy Anticheat استفاده می‌کند.

 تقریباً همه بازی‌های شوتر مولتی‌پلیر، از Apex Legends گرفته تا Call of Duty Warzone، با مشکلات گسترده‌ای در رابطه با تقلب یا همان چیت زدن سروکار دارند.  همانطور که می‌توان تصور کرد، برای بخش بزرگی از بازیکنان، چیترها در حکم یک مزاحم بوده‌اند. بسیاری از این که برخی بازی ها (مانند Call of Duty) به طور رضایت بخشی به این مشکل نپرداخته‌اند، ناراضی هستند. به نظر می‌رسد اما DICE در صدد است اقداماتی انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که تقلب بیش از حد در بازی آینده این شرکت یعنی Battlefield 2042 به یک معضل تبدیل نمی‌شود.

همانطور که توسط تام هندرسون در توییتر خود گزارش شده است، Dice می‌خواهد از نرم‌افزار Easy Anticheat در بازی Battlefield 2042 استفاده کند که ظاهراً این موضوع در تست فنی بسته بازی نیز مشهود بوده است. Easy Anticheat به طور قطع یکی از رایج‌ترین نرم افزارهای ضد تقلب شخص ثالث است در صنعت گیم است. اگر چه این نرم‌افزار بی‌نقص نیست، اما قطعاً از هیچی بهتر است! البته هنوز خبری به طور رسمی در این باره توسط DICE یا EA منتشر نشده است.

Battlefield 2042 قرار است در روز 22 اکتبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

هشدار EA به تسترهای بازی Battlefield 2042: گیم‌پلی بازی را لو ندهید!

EA درباره بازی Battlefield 2042 و موفقیت بلند مدت آن بسیار خوشبین است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید