کلاس‌های مختلف Battlefield 2042 و ویژگی‌های هر کدام معرفی شدند

DICE گیم‌پلی جدیدی را برای هر کدام از تیپ‌های کاراکترهای Battlefield 2042 از طریق توییتر منتشر کرده است که در آن ویژگی‌ها و نقش‌های هر شخصیت در مبارزات بازی شرح داده شده است. این ویدیو با وبستر مک کی (Webster Mackay)، متخصص کلاس Assault شروع می‌شود که از قلاب یا همان Grappling Hook برای دور زدن دشمنان و رسیدن به ارتفاع‌های بالاتر استفاده می‌کند. این کلاس همچنین دارای ویژگی Nimble یا چابکی است که باعث افزایش سرعت  در هنگام نشانه‌گیری و استفاده از زپیلاین می‌شود.

ماریا فالک (Maria Falck) از کلاس Support بوده و مجهز به تپانچه از نوع S21 Syrette است. این کاراکتر هم‌تیمی‌هایش را از راه دور درمان کرده و همچنین می‌تواند خودش را نیز درمان کند. ویژگی Combat Surgeon همچنین این امکان را به او می‌دهد که هم‌تیمی‌های زخمی‌اش را احیاء کرده و نوار سلامتی‌شان را کامل پر کند. کاراکتر بعدی Battlefield 2042، پیوتر “بوریس” گسکفسکی (Pyotr “Boris” Guskovsky) که در کلاس Engineer بوده و می‌تواند از سیستم SG 36 Sentry کند. استفاده کند. این اسلحه ثابت به صورت خودکار دشمنان را شناسایی کرده و به آن‌ها شلیک می‌‌‌کند. ویژگی Sentry Operator به این کاراکتر اجازه می‌دهد تا وقتی در کنار این اسلحه می‌ایستد، دقت آن افزایش پیدا کند.

ویکوس “کسپر” ون دیل (Wikus “Casper” van Daele) یک متخصص از کلاس Recon است که برای اسنایپ کردن دشمنان در Battlefield 2042 مناسب بوده و می‌تواند از پهپاد OV-P Recon برای نشان دادن مواضع دشمن و اختلال در تجهیزات الکترونیکی آن‌ها استفاده کند. ویژگی Movement Sensor دشمنانی که به سمت شما می‌آیند و معمولاً کسانی که می‌خواهند شما را دور بزنند، تشخیص داده و به ون دیل اجازه می‌دهد تا بر اساس آن واکنش نشان دهد.

Battlefield 2042 در حال حاضر برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و PC در حال توسعه بوده و شایعه شده است که نسخه بتا در 22 سپتامبر آغاز می‌شود. باید دید در روزهای آتی چه جزئیات بیشتری از این بازی منتشرمی‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

EA درباره بازی Battlefield 2042 و موفقیت بلند مدت آن بسیار خوشبین است

Battlefield 2042 از Easy Anticheat استفاده خواهد کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید