فصل اول بازی Battlefield 2042 در اوایل سال 2022 آغاز می‌شود

بر اساس جدیدترین اطلاعات، فصل اول بخش مولتی‌پلیر این بازی چند ماه پس از عرضه آن آغاز می‌شود.

بازی Battlefield 2042 کمی بیش از یک هفته دیگر عرضه می‌شود و مانند همه رقبای بزرگ خود در بازار، یک مدل لایو سرویس را انتخاب کرده که بخش چند نفره آن به تدریج از طریق به‌روزرسانی‌های فصلی گسترش می‌یابد. با Battle Pass، نقشه‌ها و متخصصان جدید و همچنین به‌روزرسانی‌های Battlefield Portal در کنار موارد دیگر، DICE قصد دارد در هر فصل چیز جدیدی به این بازی اضافه کند.

با این حال، این روند بلافاصله پس از انتشار بازی شروع نمی‌شود. در اطلاعات جدیدی که در به تازگی که در وب‌سایت EA در آستانه قریب‌الوقوع بازی منتشر شده است، DICE ضمن صحبت در مورد محتوای پس از عرضه بازی، به طور خلاصه توضیحاتی نیز در مورد انتظارات از فصل اول این بازی ارائه داده و در حالی که تاریخ خاصی برای انتشار آن مشخص نشده، گفته است که جزئیات بیشتر در این باره در اوایل سال آینده ارائه خواهد شد. این گفته صد البته به این معنی است که فصل اول بازی Battlefield 2042 بعد از آن شروع خواهد شد.

بین عرضه بازی و شروع فصل 1، DICE ماموریت‌ها و جوایز هفتگی، مودهای با زمان محدود و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

در زمان عرضه، سازندگان بازی Battlefield 2042 وعده داده‌اند که با بخش‌های مولتی‌پلیر سنتی خود، Battlefield Portal و Hazard Zone، محتوای زیادی برای برای پلیرهای این بازی خواهند داشت. بنابراین امیدواریم که تا شروع فصل اول، به اندازه کافی محتوا وجود داشته باشد که پلیرها را مشغول و راضی نگه دارد. با عرضه Halo Infinite در دسامبر و همچینن انتشار Call of Duty: Vanguard که چند روز پیش منتشر شده است، DICE و EA رقابت سختی در پیش خواهند داشت. بنابراین امیدواریم فاصله بین عرضه بازی و فصل اول آن خیلی طولانی نباشد.

بازی Battlefield 2042 در 19 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پیش‌نمایش بازی Battlefield 2042 | ارتقای یک فرمول همیشه موفق

بازی Battlefield 2042 بر روی PC از فناوری Nvidia DLSS پشتیبانی می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید