spot_img

احتمال دارد انتشار بازی Battlefield 2042 با تاخیر مواجه شود

چند شایعه ازین خبر می‌دهند که عرضه عنوان شوتر اول‌شخص DICE احتمالاً با تاخیر مواجه می‌شود.

بازی‌های متعددی در هفته‌های اخیر (و حتی در سال گذشته، اگر نه پیشتر از آن) با تاخیر در عرضه مواجه شده‌اند.به نظر می‌رسد هنوز تاخیر چند بازی مهم دیگر نیز در راه باشد. بازی Battlefield 2042، که در حال حاضر قرار است در ماه اکتبر عرضه شود، ممکن است در موعد مقرر منتشر نشود.

جف گراب، روزنامه‌نگار حوزه گیم، اخیراً در توییتر اظهار داشت که یک بازی به زودی به تعویق می‌افتد و اطلاعیه‌ای در این باره این هفته منتشر می‌شود. در حالی که او نام بازی را ذکر نکرده است‌، چندین اینسایدر دیگر از جمله Dealer_Gaming@ در توییتر، نیک بیکر از Xbox Era و تام هندرسون نیز اشاره کرده‌اند که  Battlefield 2042 بازی مورد اشاره جف گراب است. دو نفر اول می‌گویند که این بازی تا زمانی نامعلوم در سال 2022 به تعویق می‌افتد. طبق گفته هندرسون اما این تاخیر کوچکتر خواهد بود؛ زیرا EA در حال حاضر پنجره عرضه اواخر نوامبر را برای این بازی در نظر دارد.

البته خود EA و DICE در این مورد چیزی نگفته‌اند. باید منتظر ماند و دید چه اطلاعات رسمی‌ای در مورد تاریخ انتشار بازی دریافت کنیم.

Battlefield 2042 در حال حاضر قرار است در 22 اکتبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر شود.

پیشتر به گفته تام هندرسون که قبل از معرفی اولیه بازی Battlefield 2042 جزئیات زیادی در مورد آن فاش کرده بود، قرار بود بتای بعدی این عنوان در 22 سپتامبر برگزار می‌شود. جزئیات بیشتری در این باره ارائه نشده است؛ اما اگر این تاریخ نادرست بود، هندرسون قول داده 10 نسخه از بازی را به صورت تصادفی هدیه دهد. نه EA و نه DICE هنوز چیزی درباره تاخیر بتای بازی Battlefield 2042 از زمان اعلام شده نگفته‌اند. بنابراین طبق معمول باید به همه چیز با تردید نگاه کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کلاس‌های مختلف Battlefield 2042 و ویژگی‌های هر کدام معرفی شدند

بتای بازی Battlefield 2042 احتمالاً در 22 سپتامبر/31 شهریور آغاز می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید