تعداد پلیرهای بازی Battlefield 2042 در زمان عرضه تقریباً دو برابر نسخه قبلی بود

بر اساس آخرین خبرها، گویا علیرغم انتقادات شدید این بازی توانسته میلیون‌ها پلیر را دور خود جمع کند.

قبل از عرضه Battlefield 2042، این بازی به عنوان نقطه اوج همه چیزهایی بود که این فرنچایز برای سال‌ها در آن خوب بود، و به همین دلیل، طرفداران آشکارا از پتانسیل آن هیجان‌زده بودند. متأسفانه عرضه این بازی شوتر چندان خوب پیش نرفت و پلیرها نارضایتی خود را نسبت به آن با صدای بلند ابراز کرده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد که بازی در مورد توانسته تعداد خوبی از پلیرها را دور خود جمع کند.

در خبری که DICE برای جزئیات بیشتر درباره آپدیت‌ها و پچ‌های آتی برای Battlefield 2042 منتشر کرد، اعلام کرد که این بازی از زمان عرضه خود در چند روز پیش تاکنون «میلیون‌ها» پلیر را دور خود جمع کرده است که صد البته این با احتساب چند روز دسترسی اولیه قبل از انتشار رسمی نیز است. DICE همچنین تأیید می‌کند که تعداد پلیرهای بازی Battlefield 2042 تقریباً دو برابر تعداد پلیرهای بازی قبلی این سری یعنی Battlefield V در زمان عرضه است.

DICE مسیر خود برای بهبود برای جدیدترین نسخه سری Battlefield را آغاز کرده است و با توجه به برنامه‌های توسعه‌دهنده برای این بازی به عنوان یک پلتفرم لایو سرویس برای حداقل چند سال آینده، می‌توان امید داشت که آن‌ها بتوانند شرایط این بازی را بهبود ببخشند. اگر چه تعداد پلیرهای بازی Battlefield 2042 قابل توجه بوده است، با این حال این بازی تا شرایط مطلوب فاصله دارد و اگر بهبودهای لازم رخ ندهد، شروع قوی این بازی به سرانجامی ضعیف ختم خواهد شد.

Battlefield 2042 برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پیش‌نمایش بازی Battlefield 2042 | ارتقای یک فرمول همیشه موفق

مود Hazard Zone بازی Battlefield 2042 بالاخره رونمایی شد

فصل اول بازی Battlefield 2042 در اوایل سال 2022 آغاز می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید