بازی Battlefield 2042 بر روی PC از فناوری Nvidia DLSS پشتیبانی می‌کند

فناوری Nvidia Reflex نیز در نسخه PC این بازی حضور خواهد داشت.

پس از تاخیری یک ماهه، بازی Battlefield 2042 شرکت DICE برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در در روز 28 آبان منتشر خواهد شد. این که «بزرگترین» بازی سری Battlefield تا به امروز خوانده می‌شود، با مجموعه‌ای از گزینه‌های مولتی‌پلیر و برخی از بزرگترین نقشه‌های این سری بازی‌ها عرضه خواهد شد. همچنین این بازی از ویژگی‌های GeForce RTX شرکت Nvidia پشتیبانی می‌کند که در یک تریلر جدید این ویژگی به طور برجسته‌تری نمایش داده شده است.

در کنار Nvidia DLSS که عملکرد بازی را به کمک هوش مصنوعی تقویت می‌کند، از ویژگی Ambient Occlusion همراه با ری تریسینگ برای نورپردازی واقعی‌تر در نسخه PC این بازی پشتیبانی می‌شود. Nvidia Reflex همچنین به منظور بهبود تاخیر و پاسخ سیستم پشتیبانی می‌شود. در تریلری که مرتبط با نسخه PC بازی منتشر شده همچنین افت فریم محسوسی مشاهده می‌شود که می‌تواند موجب نگرانی باشد.

بازی Battlefield 2042 در 19 نوامبر مقارن با 28 آبان منتشر می‌شود. کسانی که نسخه‌های Gold و Ultimate بازی را از قبل پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند به بازی کامل در 12 نوامبر/21 آبان دسترسی داشته باشند. از دیگر اخباری که درباره این بازی منتشر شده این است که این عنوان شوتر مولتی‌پلیر قرار است از آنتی‌چیت East Anticheat که پیشتر بر روی بازی Apex Legends نیز استفاده شده بود، استفاده کند. چندی پیش همچنین از مود Hazard Zone این بازی رونمایی شد. این مود که بی‌شباهت به بازی Escape from Rarkov نیست، بر پیدا کردن درایوهای داده از ماهواره‌های سقوط کرده و سپس خارج کردن آن‌ها از منطقه بازی تمرکز دارد. علیرغم اینکه بتای این بازی انتقاداتی را برانگیخت، با این حال توسعه‌دهندگان آن وعده داده‌اند در نسخه نهایی بسیاری از ضعف‌های عنوان جدید این سری را رفع خواهند کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Battlefield 2042 از ماوس و کیبورد بر روی کنسول‌ها پشتیبانی نمی‌کند

مود Hazard Zone بازی Battlefield 2042 بالاخره رونمایی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید