فروش بازی Battlefield 2042 در هفته اول عرضه 4.3 میلیون نسخه بوده است

این اطلاعات جدید را تام هندرسون، ژورنالیست و افشاگر معروف صنعت گیم، ارائه داده است.

منصفانه است که بگوییم که Battlefield 2042 ناامید کننده بوده و حتی با وجود اینکه DICE قول داده که این بازی را اصلاح می‌کند و در حال حاضر در مسیر بهبودی آن است، کسانی که از این بازی در زمان عرضه آن ناامید شده‌اند، از ابراز نارضایتی خود خودداری نکرده‌اند. این موضوع خودش را در کمترین امتیاز متاکریتیک در تاریخ این سری بازی‌ها تا به امروز و همچنین ده‌ها هزار نقد منفی کاربران در Steam نشان می‌دهد.

با این حال، در مورد فروش، به نظر می‌رسد که این عنوان شوتر مولتی‌پلیر خوب عمل کرده است. به گفته تام هندرسون، روزنامه‌نگار و افشارگر معروف صنعت گیم، طبق آمار گزارش شده در داخل EA، فروش Battlefield 2042 در هفته اول 4.23 میلیون نسخه در سراسر جهان بوده است. البته، در غیاب اطلاعات رسمی از سوی EA، ما باید در مورد این اعداد خاص با احتیاط قضاوت کنیم. اما اگر این اعداد دقیق باشند، به این معنی است که فروش بازی Battlefield 2042 در اولین هفته عرضه، رتبه دوم در کل این سری را داشته است. تنها بازی Battlefield 3 که در هفته اول عرضه 4.68 میلیون نسخه فروخت، در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرد.

در هفته گذشته، DICE همچنین اعلام کرد که بازی Battlefield 2042 تقریباً دو برابر بیشتر از بازی Battlefield 5 در سال 2019 در هنگام عرضه بازی شده است.

در همین حال، به تازگی همچنین اعلام شد که EA در حال استفاده از یک مدل توسعه چند استودیویی برای فرنچایز Battlefield است که وینس زامپلا، رئیس Respawn، مسئولیت رشد و گسترش آن را بر عهده دارد.

Battlefield 2042 برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 منتشر شد

پیش‌نمایش بازی Battlefield 2042 | ارتقای یک فرمول همیشه موفق

فصل اول بازی Battlefield 2042 در اوایل سال 2022 آغاز می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید