spot_img

مود Hazard Zone بازی Battlefield 2042 روز 22 مهر رونمایی می‌شود

بر طبق گزارشات گویا این مود شباهت‌هایی به بازی Escape from Tarkov دارد.

DICE مودهای مولتی‌پلیر اصلی بازی Battlefield 2042 را نمایش داده است. همچنین مود Battlefield Portal را به نمایش گذاشته است که در آن مسابقات ‌شخصی‌سازی شده با استفاده از نقشه‌های کلاسیک عناوین گذشته در اختیار پلیرها قرار می‌گیرد. حالا روز پنجشنبه قرار است بالاخره مود Hazard Zone نیز نشان داده شود. این مود «یک تجربه‌ کاملاً نو مولتی‌پلیر با مشارکت بالا» است. در این مود هر تیم تنها باید برای پیروزی خود تلاش کند. رونمایی کامل از این مود در 14 اکتبر ساعت ساعت 18:30 به وقت تهران خواهد بود.

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این مود از بازی Battlefield 2042 ارائه نشده است، شایعات نشان می‌دهد که این مود شبیه بازی Escape from Tarkov است. این بازی یک گیم‌پلی RPG/FPS اکشن با عناصر MMO ارائه می‌دهد که در آن بازیکنان گرو‌ه‌بندی شده و با دشمنان کنترل شده با هوش مصنوعی حمله می‌کنند. هر از گاهی نیز ممکن است با بازیکنان دیگر برخورد داشته که می‌بایست از این مبارزات جان سالم به در ببرند. مبارزات واقع‌گرایانه  همراه با خطر منابعی که جمع‌آوری کرده‌اید در صورت مرگ، این بازی را به محبوبیت بسیاری رسانده است.

اگر هدف Hazard Zone ارائه چنین تجربه‌ای باشد، باید دید چه تغییراتی در آن ایجاد خواهد کرد. خوشبختانه برای پی بردن به این مساله، لازم نیست زمان زیادی منتظر بمانیم. بازی Battlefield 2042 در 19 نوامبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. گزارشات اخیر حکایت ازین دارد که مسیر توسعه این بازی با مشکلاتی روبرو شده است. با این حال سازندگان این عنوان قصد به تاخیر انداختن عرضه آن را ندارند. همچنین با اینکه مسئولین DICE گفته بودند که بیلد بتای این بازی متعلق به ماه‌ها پیش است، به تازگی مشخص شده که این بیلد تنها نزدیک به هفت هفته عمر دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Battlefield 2042 از ماوس و کیبورد بر روی کنسول‌ها پشتیبانی نمی‌کند

مدیران DICE از پیشرفت بازی Battlefield 2042 در ماه‌های اخیر می‌گویند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید