مود Hazard Zone بازی Battlefield 2042 بالاخره رونمایی شد

در این مود هم دشمنان تحت کنترل هوش مصنوعی و هم پلیرهای دیگر در مقابل شما قرار خواهند گرفت.

Electronic Arts و DICE از اولین تریلر و جزئیات مود Hazard Zone در Battlefield 2042 را رونمایی کردند. این مود که در سال 2040 اتفاق می‌افتد، بر پیدا کردن درایوهای داده از ماهواره‌های سقوط کرده و سپس خارج کردن آن‌ها از منطقه بازی تمرکز دارد. نیروهای دشمن چه دشمنان تحت کنترل هوش مصنوعی گرفته چه سایر پلیرها که برای همین هدف مشغول تلاش هستند، این کار چندان ساده نخواهد بود.

هر مسابقه شامل 32 بازیکن روی Xbox Series X/S ، PS5 و PC (24 بازیکن در کنسول‌های نسل قبلی) است. از صفحه Mission Area، بازیکنان باید تصمیم بگیرند که کدام منطقه را کاوش کنند. برخی ممکن است به احتمال بیشتری حاوی درایوهای داده داشته باشند؛ اما دشمنان بیشتری نیز انتظار شما را می‌کشند. با به دست آوردن درایوهای داده، می‌توانید تصمیم بگیرید که بمانید و پول بیشتری بدست آورید و جان‌تان و همچنین استخراج درایوها را برای پاداش‌های بیشتر به خطر بیندازید.

هر تیم در مود Hazard Zone دارای چهار متخصص یا همان اسپشیالیست است. بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی را با استفاده از Dark Market Credits که از درایوهای جمع‌آوری شده در پایان مسابقات Hazard Zone کسب می‌کنند، خریداری کنند. همچنین می‌توانید تجهیزات خود را ارتقاء دهید. در زمان عرضه این مود 15 از مورد ارتقاء در بازی وجود خواهد داشت. نام بعضی از این تجهیزات را در زیر می‌بینید:

Extra Throwable: از آیتم پرتابی که انتخاب کرده‌اید، یکی بیشتر حمل خواهید کرد.

Insider Information: 30 ثانیه قبل از رسیدن کپسول‌ها، موقعیت فرود آن‌ها را متوجه خواهید شد.

Loadout Insurance: در صورت مرگ، 25 درصد از هزینه ارتقاءها و  Loadout جبران خواهد شد.

Negotiated Bounty:  هنگام کشتن دشمنان 50 درصد Dark Market Credits دریافت خواهید کرد.

Quickdraw Holster – تعویض بین سلاح‌ها 15 درصد سریع‌تر خواهد بود.

اگر همه این‌ها به نظر شما به اندازه کافی هیجان‌انگیز نیست، این را هم باید اضافه کنیم که در مود Hazard Zone باید با طوفانی مقابله کنید که با گذر زمان تمام نقشه را در برمی‌گیرد. همچنین شما آپ لینک‌هایی در زمین بازی خواهید داشت که این امتیازات را در اختیار شما خواهند گذاشت:

Support Uplink: یک حمله هوایی در اختیار تیم شما قرار می‌دهد.

Vehicle Uplink:  یک LATV4 در اختیار شما قرار می‌دهد.

Redeploy Uplink: این امکان را در اختیار تیم شما قرار می‌دهد که یکبار دیگر وارد منطقه شوید.

بر اساس تعداد درایوهای داده جمع‌آوری شده، پلیرها همچنین می‌توانند از لول و Battle Pass خود هم XP  کسب کنند. همچنین اگر با یک اسپشیالیست خاص به طور به طور موفق درایوها را از نقشه خارج کنید، یک Extraction Streak فعال می‌شود که  هزینه کلی سلاح‌ها و آیتم‌ها شما را کاهش می‌دهد. اما مراقب باشید؛ زیرا عدم خروج موفق از نقشه باعث از بین رفتن این پاداش می‌شود.

مود Hazard Zone در 19 نوامبر با Battlefield 2042 منتشر می‌شود. هنوز باید منتظر جزئیات بیشتری از این مود ماند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Battlefield 2042 از ماوس و کیبورد بر روی کنسول‌ها پشتیبانی نمی‌کند

مدیران DICE از پیشرفت بازی Battlefield 2042 در ماه‌های اخیر می‌گویند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید