فصل اول Battlefield 2042 احتمالاً در ماه مارس آغاز خواهد شد

بر اساس آخرین خبرها، یک داده‌کاوی خبر از 12 هفته پیش‌فصل برای فصل یک این بازی داده است.

در بهترین حالت می‌توان گفت که بازی Battlefield 2042 با مشکلاتی در زمان عرضه مواجه شد و DICE مسیر بهبود را برای بازی شوتر مولتی‌پلیر خود آغاز کرده است. علاوه بر اصلاحات و بهبودهای مداوم، بازی قرار است در فواصل زمانی معین، محتواهای جدیدی نیز دریافت کند. اولین فصل بخش مولتی‌پلیر این بازی مقداری از این محتوا را به ارمغان خواهد آورد و در حال حاضر قرار است در اوایل سال 2022 آغاز شود. حالا اما ممکن است ایده‌های بیشتری درباره تاریخ دقیق انتشار آن داشته باشیم.

همانطور که کاربری به نام temporyal در توییتر اشاره کرد است، داده‌های مربوط به این بازی نشان می‌دهد که فصل اول Battlefield 2042 در مارس 2022 آغاز خواهد شد. بر اساس این داده‌ها، می‌بایست 12 هفته از زمان عرضه این بازی بگذرد تا فصل نخست شروع شود. این دوره در داده‌های مربوط به بازی پیش‌فصل نام دارد. اما باید دید منظور از این دوره دقیقاً چیست.

یکی از چیزهایی که فصل اول Battlefield 2042 با خود به همراه خواهد آورد، نقشه جدیدی به نام Exposure است. در حالی که DICE قبلاً گفته بود که طراحی این نقشه در سطح بالایی قرار دارد، جزئیات مربوط به آن تا به حال ناچیز بوده است. طبق این داده‌ها، یکی از ویژگی‌های کلیدی این نقشه، که محیط آن بریتیش کلمبیا در کانادا است، Black Ridge خواهد بود که یک پایگاه تحقیقاتی آمریکایی-کانادایی است. تأسیسات و منطقه اطراف این پایگاه در اثر رانش زمین آسیب دیده که ظاهراً این نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نقشه خواهد بود.

البته، این اطلاعات تا کنون تایید نشده است؛ اما امیدواریم که DICE در آینده نزدیک جزئیاتی را درباره آنچه که فصل 1 دقیقاً با خود به همراه داشت (و اینکه چه زمانی آن را ارائه خواهد کرد)، منتشر کند. منتظر به‌روزرسانی‌ها در این باره باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت جدید بازی Battlefield 2042 منتشر شد

فروش بازی Battlefield 2042 در هفته اول عرضه 4.3 میلیون نسخه بوده است

مدیر بخش طراحی بازی Battlefield 2042 استودیو DICE را ترک می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید