مدیران DICE از پیشرفت Battlefield 2042 در ماه‌های اخیر می‌گویند

به گفته آن‌ها برخی از این پیشرفت‌ها در نسخه بتای بازی انعکاس نیافته است.

سه بازی شوتر مولتی‌پلیر بزرگ در فاصله تقریباً یک ماه آینده تا پایان سال جاری میلادی عرضه می‌شوند و مانند بقیه همتایانش، Battlefield 2042 نیز با یک بتای همگانی به استقبال آماده‌سازی برای عرضه رفته است. نسخه بتای همگانی آن از 5 اکتبر شروع شده و تا 9 اکتبر آغاز شده و همانطور که انتظار داشتید، بازیکنان زیادی وارد بازی شده‌اند. در حالی که نگاه‌ها به این بازی در بسیاری از موارد مثبت بوده است (از جمله طراحی نقشه )، وضعیت فنی بازی و بهینه‌سازی آن در نسخه بتا، انتقادات زیادی را از گوشه و کنار برانگیخته است.

DICE خواسته تا به بازیکنان اطمینان دهد که این مشکلات با عرضه بازی حل خواهند شد. آدام فریمن، مدیر انجمن EA Studios، در توییتی اخیر خود گفته که بتای Battlefield 2042 بر اساس بیلد «چند ماه پیش» بای است. به این ترتیب، DICE از آن زمان «بهبودها، تغییرات و پیشرفت‌های: زیادی را بر روی باز به سرانجام رسانده است.

اسکار گابریلسون، مدیر کل DICE، نیز در توییتر پیام مشابهی را به اشتراک گذاشت و گفت که توسعه‌ این بازی در چند ماه گذشته پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی را پشت سر گذاشته است. این پیشرفت‌ها شامل بهبودهای مختلف در زمینه جلوه‌های بصری و ثبات کلی بازی است و در بتای بازی غایب هستند. او می افزاید: «در چند هفته منتهی به عرضه بازی، ما گام‌های بزرگی برداشته‌ایم و تمرکز فوق العاده‌ای بر ارائه یک تجربه شگفت‌انگیز در هنگام دسترسی اولیه به بازی در 12 نوامبر داریم.»

 در Battlefield 2042 پتانسیل باورنکردنی‌ای به چشم می‌خورد و طرفداران این سری هیچ دلیلی برای هیجان‌زده نشدن در مورد این بازی ندارند. با این حال گزارشاتی که درباره وضعیت فنی ضعیف آن در نسخه بتا وجود دارد، برای بسیاری نگران‌کننده بوده است؛ به ویژه هنگامی که سابقه این سری بازی‌ها را با نمونه‌هایی مثل Battlefield 4 در نظر بگیرید. باید امیدوار بود که DICE این بار بتواند محصول پولیش‌شده‌تری را عرضه کند. البته، همیشه احتمال تأخیر دیگری در عرضه بازی نیز وجود دارد. هر چند تام هندرسون، اینسایدر مشهور، گفته است که به نظر نمی‌رسد چنین گزینه‌ای در حال حاضر روی میز باشد.

Battlefield 2042 در 19 نوامبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Battlefield 2042 از ماوس و کیبورد بر روی کنسول‌ها پشتیبانی نمی‌کند

بازی Battlefield 2042 از 14 تا 17 مهر در بتای همگانی قابل بازی خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید