بتای بازی Battlefield 2042 احتمالاً در 22 سپتامبر/31 شهریور آغاز می‌شود

بنا به گفته‌های تام هندرسون، لیکر مشهور، احتمالاً تاریخ عرضه بتای شوتر جدید شرکت DICE از موعد اعلام شده دیرتر باشد.

زمان بتای بعدی DICE برای بازی Battlefield 2042 اخیراً به بحث‌های زیادی دامن زده است. اطلاعات گزارش شده از فروشگاه های پلی‌استیشن و مایکروسافت و لیست خرده‌فروشی ایتالیایی Media World، احتمال شروع این بتا را در 6 سپتامبر که تاریخ اصلی تایید شده برای آن بود، تقویت کرد. با این حال، به نظر می رسد که تاریخ دیرتری از زمان برنامه‌ریزی شده قرار است نصیب بتای این بازی شود.

به گفته تام هندرسون که قبل از معرفی اولیه بازی Battlefield 2042 جزئیات زیادی در مورد آن فاش کرده بود، بتای بعدی این عنوان در 22 سپتامبر برگزار می‌شود. جزئیات بیشتری در این باره ارائه نشده است؛ اما اگر این تاریخ نادرست بود، هندرسون قول داده 10 نسخه از بازی را به صورت تصادفی هدیه دهد. نه EA و نه DICE هنوز چیزی درباره تاخیر بتای بازی Battlefield 2042 از زمان اعلام شده نگفته‌اند. بنابراین طبق معمول باید به همه چیز با تردید نگاه کرد.

اگر چیزی تغییر نکرده باشد، دانلود بتای این بازی از ساعت 3 سپتامبر ممکن خواهد بود. بنابراین دیر یا زود متوجه می‌شویم که آیا بتای این بازی به 6 سپتامبر می‌رسد یا نه. این بتا برای همه بازیکنان در 6 سپتامبر، 12:30 به وقت تهران قابل دسترس شده و در 11 سپتامبر در 18:30 به وقت تهران به پایان می‌رسد. Battlefield 2042 در 22 اکتبر برای Xbox One Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود.

از جمله اخبار منتشر شده درباره این عنوان شوتر آنلاین می‌توان به این اشاره کرد که Dice می‌خواهد از نرم‌افزار Easy Anticheat در این بازی استفاده کند که ظاهراً این موضوع در تست فنی بسته بازی Battlefield 2042 نیز مشهود بوده است. Easy Anticheat به طور قطع یکی از رایج‌ترین نرم افزارهای ضد تقلب شخص ثالث است در صنعت گیم است. اگر چه این نرم‌افزار بی‌نقص نیست، اما قطعاً از هیچی بهتر است! البته هنوز خبری به طور رسمی در این باره توسط DICE یا EA منتشر نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

هشدار EA به تسترهای بازی Battlefield 2042: گیم‌پلی بازی را لو ندهید!

EA درباره بازی Battlefield 2042 و موفقیت بلند مدت آن بسیار خوشبین است

Battlefield 2042 از Easy Anticheat استفاده خواهد کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید