کانسپت آرت مپ جدید بازی Battlefield 2042 منتشر شد

بر اساس آخرین اطلاعات، این مپ که Exposure نام دارد، در کانادا واقع شده است.

Battlefield 2042 کار خود را به عنوان یک لایو سرویس آغاز کرده و این به این معنی است که EA و DICE به‌طور پیوسته به‌روزرسانی‌های زیادی برای آن عرضه خواهند کرد که شامل نقشه‌های جدید، اپراتورها، سلاح‌ها و موارد دیگر می‌شود. به‌روزرسانی‌ محتوای این بازی با فصل اول آن آغاز می‌شود که شایعه شده است در مارس 2022 آغاز می‌شود.

 به تازگی یکی از دیتاماینرهای این بازی به نام temporyal اولین کانسپت آرت لو رفته از مپ جدید بازی Battlefield 2042 را که در فصل 1 آن ارائه خواهد شد، به اشتراک گذاشت. طبق گزارش‌ها، این نقشه Exposure نام دارد و محیط آن کانادا است. همانطور که در این کانسپت آرت می‌بینید، این نقشه ابعادی بزرگ داشته و با جنگل‌ها و کوه‌ها و همچنین یک دریاچه کوچک پوشیده شده است.

مناظر خیره کننده، کوه‌ها و جنگل‌های زرد و زیبا، به این کانسپت آرت زیبایی بخشیده و فصل پاییز در آن به خوبی به تصویر کشیده شده است. باید دید که آیا نقشه واقعی بازی نیز به زیبایی این کانسپت آرت خواهد بود یا نه.

temporyal همچنین موفق به استخراج اطلاعات مپ جدید بازی Battlefield 2042 شده است. ظاهراً توضیحات این نقشه شامل این عبارات است: «لغزش زمین یک مرکز تحقیقاتی مخفی را فاش کرده است» و «روس‌ها به وجود سلاح نظامی در داخل این مرکز مشکوک هستند».

به خاطر داشته باشید که این‌ها برداشت‌هایی از اطلاعات منتشر نشده موجود در فایل‌های بازی است. این امکان وجود دارد که این نقشه هرگز وارد بازی نشود؛ زیرا گاهی اوقات بسیاری از چیزهای جالبی که در فایل‌های یک ویدئو گیم پیدا می‌شوند، می‌توانند تنها بازمانده‌هایی از یک بخش کنار گذاشته شده باشند. تا زمانی که EA و DICE نقشه جدید را رسماً معرفی کنند، این اطلاعات را باید به عنوان یک شایعه در نظر و نه چیزی بیشتر در نظر گرفت.

مپ جدید بازی Battlefield 2042

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فصل اول Battlefield 2042 احتمالاً در ماه مارس آغاز خواهد شد

فروش بازی Battlefield 2042 در هفته اول عرضه 4.3 میلیون نسخه بوده است

مدیر بخش طراحی بازی Battlefield 2042 استودیو DICE را ترک می‌کند

منبعAltchar

حتما بخوانید