spot_img

پچ جدید بازی Back 4 Blood نرخ ظاهر شدن برخی زامبی‌ها را تغییر می‌دهد

این پچ همچنین میزان آسیب بعضی از زامبی‌ها را کاهش می‌دهد.

یک پچ جدید برای بازی Back 4 Blood که آخرین محصول Turtle Rock Studios است، منتشر شده است. این پچ نرخ ظاهر شدن بعضی از زامبی‌ها را کاهش می‌دهد. توسعه دهنده این هات فیکس را به عنوان پاسخی مستقیم به اصرار بازی برای ظاهر کردن مکرر یک نوع خاص از زامبی‌ها در تمام سطح دشواری‌ها منتشر کرده است.

این آپدیت نرخ ظاهر شدن این نوع از زامبی‌ها در همه درجه سختی‌ها کاهش می‌دهد. همچنین با این آپدیت نرخ بدست آوردن supply pointها هم تنظیم می‌شود. همچنین تغییراتی در مود Swarm اتفاق می‌افتاد که باعث می‌شود آسیبی که از Bruisers به شما وارد می‌شود کم شده و همچنین و همچنین آسیبی که Tall Boyها به شما می‌زنند، بیشتر شود. باید امیدوار بود که این تغییرات حالت PvP این بازی را کمی متعادل‌تر کند.

به غیر از انتقاداتی که به سختی بازی و مسائل مربوط به نحوه بازی به صورت سولو شده است، بازی Back 4 Blood به طور کلی در سراسر جهان مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. پایگاه خبری GamingBolt در ریویوی خود به این باز 8 از 10 داده و می‌گوید: «Back 4 Blood هیچگاه وقت خود را برای منحرف کردن توجه شما از بازی‌ای که از آن تأثیرات آشکاری گرفته است، تلف نمی‌کند؛ و اما نیازی هم به این کار ندارد؛ چرا که تقریباً انتظاراتی بالایی را که بازی‌ها پیش از آن بوجود آورده بودند، برآورده می‌کند.»

پلیرها و منتقدان این بازی را جانشین واقعی سری Left 4 Dead محصول Valve نامیده‌اند و عموماً به نظر می‌رسد که طرفداران این بازی از تجربه آن لذت می‌برند. سازندگان این بازی هم اعلام کردند که درصدد این هستند که مشکلات بخش سولو این بازی را حل کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

برای تجربه‌ی Back 4 Blood نیاز به اتصال همیشگی به اینترنت دارید

سازندگان بازی Back 4 Blood به دنبال حل مشکلات بخش تک‌نفره این بازی هستند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید