spot_img

سازندگان بازی Back 4 Blood به دنبال حل مشکلات بخش تک‌نفره این بازی هستند

Turtle Rock Studios متوجه ضعف‌های بخش کمپین این بازی شده و در صدد حل آن‌ها است.

بازی Back 4 Blood شبیه به قسمت جدیدی از Left 4 Dead است که مدت‌هاست بسیاری انتظار ساخت آن را می‌کشند و با این حال استودیو Valve از ساخت آن شانه خالی کرده است. در نتیجه جای تعجب نیست که بازی شوتر اول‌شخص Turtle Rock Studios تا حد زیادی هیاهو ایجاد کرده است. صد البته بزرگترین بخشی که این بازی در آن توفیق خواهد داشت، بخش Co-op آن خواهد بود. با این وجود اما کسانی که می‌خواهند این بازی به صورت تک‌نفره تجربه کنند، با کاستی‌های آشکاری روبرو خواهند بود.

به عنوان مثال، اخیراً مشخص شد که کسانی که کمپین بازی Back 4 Blood را به تنهایی بازی کرده‌اند، با موانع مهمی روبرو شده‌اند. این موانع شامل ناتوانی در آنلاک کردن اچیومنت‌ها، عدم دستیابی به امتیازات Supply (که برای پیشرفت و در نتیجه انجام بازی بسیار مهم هستند)، یا عدم امکان ردیابی آمار بازی است. بدیهی است که این ضعف‌ها با واکنش‌های زیادی از سوی گیمرها روبرو شده است.

استودیو Turtle Rock حالا به این انتقادات پاسخ داده است. این توسعه‌دهنده در صفحه توییتر خود «ناامیدی» به خاطر موانعی که در مسیر پیشرفت پلیرها در کمپین انفرادی بازی بوجود می‌آید را پذیرفته و گفت «در حال بحث در مورد راه‌های حل این مشکل است.» در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم انتظار رفع مشکل را داشته باشیم یا اینکه به چه نحو این مشکل حل خواهد شد، هنوز هیچ صحبتی نشده است. با این حال اما این توسعه‌دهنده می‌نویسد: «در مورد استراتژی‌های احتمالی برای تحقق این موضوع، اخبار بیشتری خواهیم داشت.» باید امیدوار بود که مدت زیادی تا کشف این استراتژی‌ها طول نکشد.

بازی Back 4 Blood در 12 اکتبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و  PCمنتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

برای تجربه‌ی Back 4 Blood نیاز به اتصال همیشگی به اینترنت دارید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید