Atlus از هواداران خود درباره عناوین آینده‌اش نظرسنجی کرد

پلتفرم‌های انتشار عنوان آینده سری Persona از جمله پرسش‌های این نظرسنجی بوده است.

توسعه دهنده ژاپنی Atlus به سبب JRPGهای درخشان خود مانند Persona و چند عنوان دیگر شهرت جهانی دارد. این شرکت همچنین به دلیل انتخاب‌های خاص خود برای پلتفرم‌هایی که بازی‌های خود را روی آن‌ها منتشر می‌کند، شناخته شده است. با این حال اوضاع در حال تغییر است؛ چرا که  Atlus تا حدی به سمت انتشار عناوین خود بر روی چند پلتفرم رفته است.

Atlus برای توجه به خواسته‌های پلیرها، به تازگی نظرسنجی جدیدی را برای هواداران خود در آمریکای شمالی منتشر کرد و به چند موضوع مختلف پرداخته است. نکته جالب توجه این است که این نظرسنجی به طور همزمان برای هواداران ژاپنی این توسعه‌دهنده نیز منتشر شده است.

این نظرسنجی شامل چندین سؤال است که به بازیکنان اجازه می‌دهد نوع بازی‌هایی را که علاقه‌مند به تجربه آن هستند و همچنین پلتفرم مد نظر خود را به Atlus بگویند. به عنوان مثال، در یک سؤال از بازیکنان پرسیده می شود که در کدام پلتفرم‌ها می‌خواهند بازی‌هایی مانند Persona ،Shin Megami Tensei و سری Etrian Odyssey را تجربه کنند که گزینه‌ها شامل PC، کنسول‌های فعلی و تلفن‌های هوشمند است.

همچنین یکی از سوالات از پلیرها می‌پرسد که آیا مایل هستند یک بازی کاملاً جدید‌ از سری Persona، مثلاً Persona 6 یا یک عنوان دیگر Persona را در یک ژانر متفاوت مثلاً مبارزه‌ای، شبیه‌سازی و غیره تجربه کنند. همچنین از پلیرها پرسیده شده که آیا می‌خواهید ریمیک Persona 2 و Persona 3 را تجربه کنید یا نه.

شایان ذکر است که این نظرسنجی تأیید نمی‌کند که شرکت قصد دارد هر یک از عناوین ذکر شده در بالا را منتشر کند یا نه. توسعه‌دهندگان و ناشران به طور کلی این کار را برای شناخت بهتر از پلیرهای خود و علایق آن‌ها انجام می‌دهند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Soul Hackers 2 به طور رسمی از سوی Atlus رونمایی شد

بازی Persona 6 تنها برای کنسول PS5 منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید