شرکت Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ منتشر خواهد کرد

بر اساس آخرین اخبار، مدیران این شرکت می‌گوید این بازی عنوان بزرگی برای آن‌ها خواهد بود.

با توجه به اینکه بازی Shin Megami Tensei 5 سرانجام برای Nintendo Switch عرضه شد، حالا نوبت به سوالاتی در مورد آینده شرکت Atlus می‌رسد. آنطور که به نظر می‌رسد گویا این شرکت برنامه‌های بزرگی برای سال 2022 دارد.

در یکی از شماره‌های ویژه پایان سال که به تازگی منتشر شده، مجله Famitsu با بیش از 100 توسعه‌دهنده بازی‌های ویدئویی که برنامه‌هایی برای سال 2022 دارند، مصاحبه کرده است. یکی از این افراد، شینجیرو تاکادا، مدیر بخش محصولات Atlus، است که می‌گوید این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای انتشار یک بازی بزرگ در سال 2022 است که قرار است «تبدیل به یک ستون برای Atlus شود».

تاکادا در این باره چنین گفت: «چالش را به عنوان کلمه کلیدی برای سال 2022 انتخاب کردم، با این امید که بتوانم بازی‌ای را منتشر کنم که به ستونی برای Atlus تبدیل شود. همه ما در Atlus بر روی توسعه این بازی سخت کار می‌کنیم تا رضایت و توجه همه را به خود جلب کنیم. بنابراین لطفاً منتظر این بازی باشید.»

بازی‌ای که در اینجا فوراً به ذهن خطور می‌کند، Project Re Fantasy است. از این RPG فانتزی جدید که کارگردان بازی Persona یعنی کاتسورا هاشینو و تیم داخلی جدید شرکت Atlus به نام Studio Zero هدایت توسعه آن را بر عهده دارند، اولین بار در سال 2017 صحبت‌هایی به میان آمد. سال گذشته در همین ایام بود که Atlus اعلام کرد که جزئیات دقیق بازی در سال 2021 منتشر خواهد شد. احتمالاً می‌توان چنین فرض کرد که همه‌گیری ویروس کرونا موانعی را بر سر توسعه این بازی ایجاد کرده است. در اوایل سال جاری، توسعه‌دهنده همچنین گفت که توسعه Project Re Fantasy «به تدریج» در حال پیشرفت است.

البته، شرکت Atlus کار بر روی عنوان اصلی بعدی از سری Persona را نیز آغاز کرده است. با این حال می‌توان گفت که احتمالاً چندین سال دیگر تا انتشار آن فاصله داریم. شایعات حاکی از آن است که نسخه‌ ریمستر چند پلتفرمی بازی Persona 3 Portable و نسخه‌های Switch و PS4 بازی Persona 4 Golden نیز وارد بازار خواهند شد. هرچند هنوز هیچ چیز رسمی‌ای در این باره اعلام نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

توسعه‌دهندگان پنهان در صنعت بازی‌های ویدئویی چه کسانی هستند؟ – بخش اول

منبعGamingbolt

حتما بخوانید