spot_img

زمان انتشار و جزئیاتی از اولین گسترش‌دهنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بزرگ بازی، گرگینه‌ها را به والهالا می‌آورد

بازی Assassin’s Creed Valhalla بسیار بزرگ است! به قدری بزرگ که به راحتی می‌تواند بیش از صد ساعت محتویات را در اختیار دارندگانش قرار دهد. حال اگر شما از جمله افرادی هستید که تمام فعالیت‌های موجود در بازی را انجام داده‌اید و هنوز هم از بازی سیر نشده‌اید، باید بگویم که خبر خوبی برای شما دارم! به زودی می‌توانید به اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بزرگ بازی با عنوان Wrath of the Druids دسترسی پیدا کنید. در این اکسپنشن، بازی قهرمان داستان، یعنی Eivor را به ایرلند می‌برد تا با یک کالت متشکل از Druidها مقابله کند. افرادی که خود را Children of Danu معرفی می‌کنند. البته که محتویات این گسترش‌دهنده بیشتر از این حرف‌هاست.

تصویر جدیدی که در توییتر از این گسترش‌دهنده منتشر شده، محیط‌ها دشمنان جدید بازی را نشان می‌دهد، ولی چیزی که بیشتر از بقیه نظرها را به خود جلب می‌کند، حضور یک گرگینه در تصویر است! با وجود این گسترش‌دهنده، حالا Resident Evil Village تنها بازی امسال نیست که گریگنه‌‌ها در آن حضور دارند و وایکنیگ‌های یوبی‌سافت هم (احتمالاً) قرار است با این موجودات قدرتمند درگیر شوند.

از حساب توییتر @ALumia_Italia

البته که این اولین‌بار نیست که سری Assassin’s Creed به سراغ عناصر فانتزی می‌رود. در نسخه‌های اخیر، بارها علاقه‌ی سازندگان به تزریق هرچه بیشتر عناصر فانتزی و اساطیری به بازی را دیده بودیم. به همین دلیل هم نباید از حضور گرگینه‌ها یا حتی موجودات خیالی بیشتر در این بسته‌ی گسترش‌دهنده و یا گسترش‌دهنده‌ها و نسخه‌های بعدی تعجب کنیم.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم، رایانه‌های شخصی و Stadia در دسترس است. همچنین علاقه‌مندان به اولین گسترش‌دهنده‌ی بزرگ بازی با نام Wrath of the Druids می‌توانند از تاریخ ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) نسبت به تجربه‌ی آن اقدام کنند.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید