بازی Assassin’s Creed Infinity رایگان نخواهد بود

به گفته مدیر عامل یوبیسافت بسیاری از عناصر موجود در بازی‌های قبلی این سری را در خود خواهد داشت.

چندی پیش، یوبیسافت رسماً تایید کرد که روی بازی Assassin’s Creed Infinity مشغول به کار است. این بازی که محصول تلاش مشترک استودیوهای مونترآل و کبک یوبیسافت است، قرار است یک پلتفرم لایو سرویس باشد و یوبیسافت آن را به منزله بدعت بزرگ و جدیدی در این سری خواهد ساخت. اخیراً در مجمع مالی سه ماهه این شرکت، جزئیات بیشتری در مورد این پروژه متوجه شدیم.

ابتدا اینکه ایو گیلموت، مدیر عامل یوبیسافت، تأیید کرد که این بازی رایگان نخواهد بود. با توجه به تمرکز بیشتر و بیشتر یوبیسافت بر روی عناوینی مانند Tom Clancy’s XDefiant ،The Division Heartland و Ghost Recon Frontline، بسیاری از افراد از خود می‌پرسیدند که آیا بازی Assassin’s Creed Infinity نیز از این مدل استفاده خواهد کرد یا نه. گیلموت اما تأیید می‌کند که چنین نخواهد بود.

او گفت: «این بازی رایگان نخواهد بود و عناصر روایی زیادی در خود خواهد داشت.»

گیلموت در ادامه اظهار داشت که این بازی دارای عناصر زیادی خواهد بود که بازی‌های قبلی سری Assassin’s Creed از آن‌ها برخوردار بودند. پیشتر نیز یوبیسافت اظهارات مشابهی داشت.

گیلموت می‌گوید: «این بازی بسیار نوآورانه خواهد بود؛ اما همان چیزی را در خود دارد که پلیرها در تمام بازی‌های Assassin’s Creed نیز مشاهده می‌کردند. همه عناصری که آن‌ها دوست دارند، از همان ابتدا در این بازی نیز وجود دارد. این عنوان یک بازی بزرگ خواهد بود؛ اما عناصر زیادی از بازی‌هایی که در گذشته منتشر کرده‌ایم، در آن وجود خواهد داشت.»

یوبیسافت همچنین تایید کرده است که بازی Assassin’s Creed Infinity در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. بعضی گزارش‌ها قبلاً حاکی از آن بود که این بازی حداقل تا سه سال دیگر عرضه نخواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla عناصری به گیم‌پلی این عنوان اضافه می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید