در قسمت جدید سری Armored Core شاهد شخصی‌سازی‌های گسترده خواهیم بود

بر اساس آخرین اطلاعات این بازی در جهان علمی-تخیلی ساخته شده توسط میازاکی جریان خواهد داشت.

FromSoftware در حال حاضر مترادف با سبک خاصی از بازی‌ها شده است. با این حال اما در حالی که سری Dark Souls و بازی‌هایی مثل Bloodborne و Elden Ring در حال حاضر بزرگ‌ترین عناوین این استودیو هستند، طرفداران آن فراموش نکرده‌اند که برای مدتی طولانی، سری Armored Core بازی اصلی این استودیو بود. در طول این سال‌ها، هیدتاکا میازاکی، رئیس  FromSoftware، بارها گفته است که بازی جدیدی در سری Armored Core در دست ساخت است؛ اما چنین اتفاقی هیچ‌وقت واقعاً محقق نشده است. با این حال گویا خبرهای جدیدی در راه است.

به تازگی یکی از کاربران ResetEra ادعا کرده است که یک نظرسنجی از مصرف‌کنندگان در مورد عنوانی اصلی در سری Armored Core دریافت کرده که شامل دو اسکرین شات، چند کلیپ گیم‌پلی و توضیحات متنی برخی از جزئیات کلیدی بازی است. طبق این توضیحات، بازی در یک دنیای علمی تخیلی خلق شده توسط هیدتاکا میازاکی، یعنی همان خالق سری محبوب Souls، روایت می‌شود.

به نظر می‌رسد داستان این بازی بر روی «ماده‌ای ناشناخته» به نام ملانژ تمرکز دارد که می‌تواند «به طور چشمگیری جامعه بشری را پیشرفت دهد»؛ اگرچه به نظر می‌رسد اثرات مخربی نیز با خود به همراه دارد. مدت‌ها پیش، ملانژ «یک فاجعه کیهانی» ایجاد کرد که سیاره بشتر (Bashtar) و همچنین منظومه‌های ستاره‌ای اطراف آن را نابود کرد. اکنون، با گزارش مجدد فعالیت ملانژ در این سیاره، گروه‌هایی رقیب یکدیگر از جمله دولت‌ها، فرقه‌ها، مزدوران و شرکت‌ها به سمت بقایای بشتر هجوم می‌برند.

جزئیات این بازی شامل سفارشی‌سازی گسترده، مبارزات شوتینگ سوم شخص «پر جنب و جوش» و مبارزات تن‌به‌تن با شمشیر و سپر خواهد شد. به همه این‌ها باید «مقیاس‌های بزرگی را که تنها در ژانر مکا (Mecha) می‌توان سراغ گرفت» نیز اضافه کرد. به نظر می‌رسد که تأکید بیشتری بر تنوع بیلد پلیرها وجود دارد و در نظرسنجی‌ای که بالاتر نیز به آن اشاره شد، «درجه بالای شخصی‌سازی» مورد تاکید قرار گرفته است. همچنین به وجود یک نقشه بزرگ‌ نیز اشاره شده است.

البته، همه این‌ها جزئیاتی تایید نشده هستند. بنابراین تا زمانی که چیزی به طور رسمی توسط FromSoftware یا ناشر سری Bandai Namco تایید نشود، بهتر است با تردید به همه این اخبار نگاه کرد. گفتنی است، ده سال از عرضه آخرین بازی اصلی این سری می‌گذرد، بنابراین ساخت Armored Core 6 تا این لحظه نیز بسیار به تاخیر افتاده است. با این حال امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور خبرهای بیشتری درباره آن بشنویم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Elden Ring توسط ERSB رده‌بندی شد

از بخش طراحی کاراکتر بازی Elden Ring تصاویری لو رفته است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید