کاراکتر Seer از بازی Apex Legends به زودی نرف خواهد شد

با توجه به شکایت‌های زیادی که نسبت به قدرت‌های لجند جدید بازی Apex Legends به اسم Seer وجود داشت، حالا Respawn تصمیم گرفته این لجند را نرف کند تا قدرت‌های او متعادل‌تر شود.

شرکت respawn توسعه‌دهنده بازی apex legends تأیید کرد که لجند جدید این بازی به نام Seer در یکی از پچ‌هایی که به زودی منتشر می‌شود، نرف خواهد شد.

تراویس نوردین از شرکت Respawn به شرکت‌کنندگان در Reddit AMA گفت که در حالی که این لجند عناصر جدید زیادی به گیم پلی این بازی اضافه کرده، مجموعه مهارت‌های خاص او کمی بیش از حد قوی است.

همانطور که قبلاً گفته شده، شکایت‌ها در مورد اینکه چگونه توانایی‌های Seer به او امتیاز بیش از حدی در مبارزه‌ها می‌دهد، در بخش‌هایی از reddit که مرتبط با بازی Apex Legends است، افزایش یافته است. بسیاری از این شکایات بر روی میکرو درون های Seer متمرکز شده است. این میکرو درون‌ها به Seer اجازه می‌دهد تا ریوایو پلیرها و باتری شیلد آن‌ها را از مختل کند.

نوردین که یکی از مهندسین نرم‌افزار شرکت Respawn است، در جواب یکی از بازیکنان بازی Apex Legends درباره بالانس شدن قدرت این لجند اینطور گفت: «Seer با قدرت وارد بازی شد؛ اتفاقی که مایه امیدواری بود. او عناصر جدید بسیاری به گیم پلی بازی آورده است (نوارهای HP، اختلال‌ها) که بحث‌های زیادی را بین بازیکنان برانگیخته است. دیدن این مقدار بحث و جدل بسیار عالی است. با این اوصاف احتمالاً الان Seer کمی بیش از حد قوی بوده و باید قدرت او در یکی از آپدیت‌ها بالانس شود.»

وقتی یکی از بازیکن‌ها برای دانستن زمان این آپدیت فشار آورد و خواست بداند که آیا باید تا وسط فصل صبر کنند یا نه، نوردین گفت «نه تغییر زودتر از آن خواهد بود.»

اخیراً یک تحقیق جامع از جامعه بازیکنان بازی Apex Legends مدعی شده است که هک این بازی با پیام SaveTitanfall بخشی از یک طرح پیچیده برای احیای اسپین آف لغو شده Titanfall بوده است. ابتدای ماه جولای بود که سرورهای بازی Apex Legends هک شد. پس از این اتفاق آدرس اینترنتی savetitanfall.com با زیر تیتر «{Titanfall 1} مورد حمله است؛ پس Apex هم در امان نمی‌ماند» به نمایش درآمد. علاوه بر این در پایان هر بازی، بازیکنان یک «پیام مهم» دریافت کردند که در آن از آن‌ها خواسته شده بود از سایت savetitanfall.com بازدید کرده و آن را به اشتراک بگذارند.

درباره بازی Apex Legends در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر فصل نهم Apex ارتباط شخصیت Valkyrie با Titanfall 2 را نشان می‌دهد

محتویات زیادی از TITANFALL به Apex Legends خواهد آمد

منبعEUROGAMER

حتما بخوانید