آپدیت نسل نهم بازی Apex Legends هنوز تاریخ عرضه ندارد

یکی از مسئولین استودیوی Respawn می‌گوید که برخی مشکلات فنی و حقوقی عرضه نسخه کراس پلتفرم بازی Apex Legends در سال 2022 خواهد بود.

آخرین فصل بازی Apex Legends به نام Emergence در حال حاضر تغییرات زیادی را از سر می‌گذارد. اضافه شدن Seer، یک Legend جدید، و مودهای Rampage LMG و Ranked Arenas بخشی از این تغییرات است. در یک AMA که اخیراً در Reddit برگزار شد، شرکت Respawn Entertainment جزئیاتی در مورد آینده این بازی رایگان شوتر بتل رویال ارائه کرد. از جمله این اطلاعات این بود که چه اتفاقی برای به روزرسانی Xbox Series X/S و PS5 افتاد که قرار بود امسال عرضه شود؟

رایان کی رینی، مدیر انجمن و ارتباطات Respawn، پاسخ داد که «در حال کار» بر روی این آپدیت هستند و تیم آن‌ها درباره این آپدیت بسیار هیجان‌زده است. با این حال گفت: «در حال حاضر نمی‌توانیم هیچ چیز قطعی‌ای بگوییم بازیکنانی که امیدوار به عرضه نسخه کراس پلتفرم بازی Apex Legends در سال جاری هستند نیز باید بیشتر منتظر بمانند. رینی تأیید کرد که این آپدیت در سال 2022 عرضه خواهد شد؛ زیرا حل یک مشکل برای آن‌ها بسیار دشوار بوده است:

«علاوه بر چالش‌های فنی ادغام حساب‌های موجود، باید به فکر مجموعه‌ای از مسائل قانونی و حقوقی نیز درباره خریدها در پلتفرم‌های مختلف باشید. مناطق مختلف، قوانین متفاوتی دارند. کمی آشفتگی در چنین مواردی به چشم می‌خورد. با این حال ما در حال کار بر روی این مسائل هستیم و متعهد هستیم که این آپدیت را هر چه زودتر به دست بازیکنان برسانیم.»

بازی Apex Legends در حال حاضر برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،PC و Nintendo Switch به طور رایگان در دسترس است. همچنین برای سیستم نسخه‌ای از آن سیستم عامل‌های تلفن همراه نیز در حال توسعه بوده که البته تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

کاراکتر Seer از بازی Apex Legends به زودی نرف خواهد شد

تریلر فصل نهم Apex ارتباط شخصیت Valkyrie با Titanfall 2 را نشان می‌دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید