Apex Mobile Legends امروز به طور رسمی منتشر شد

در این نسخه شاهد حضور یک لجند جدید به نام Fade خواهیم بود.

Apex Legends Mobile از امروز ساعت 13:30 به وقت تهران به طور رسمی منتشر شد. این بازی تا این لحظه در بعضی مناطق جهان و از جمله ایران به طور رسمی کار خود را آغاز کرده و تریلر جدیدی نیز برای گیم‌پلی آن منتشر شده است.

در این تریلر اولین بار لجند Fade را می‌بینیم که به طور انحصاری تنها برای  Apex Legends Mobile در دسترس است. جدید را ارائه می دهد. در کنار افزایش مختصر سرعت حرکت پس از سر خوردن، او همچنین می‌تواند از Void برای بدست آوردن چندین توانایی استفاده کند. توانایی Flashback اجازه می‌دهد تا به مکانی که چند ثانیه قبل‌تر بودید برگردید. Chamber هر لجندی را که در محدوده آن قرار گرفته باشد به Void می‌فرستد و مانع از دمیج زدن یا دمیج دیدن آن‌ها برای مدتی می‌شود.

علاوه بر Fade، نسخه زمان عرضه Apex Legends Mobile شامل Mirage ،Wraith ،Lifeline ،Gibraltar ،Caustic ،Pathfinder ،Bangalore و چند لجند دیگر است. مودهای موجود شامل Quick Battle، Team Deathmatch، 3v3 و  Battle Royaleکلاسیک است. باید دید که آیا نسخه موبایل این عنوان محبوب می‌تواند به اندازه نسخه کنسولی و یا PC گیمرها را به خود جذب کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه نسل نهمی Apex Legends توسط ESRB رده‌بندی شد

Respawn Entertainment در حال ساخت یک بازی شوتر اول شخص است

Star Wars Jedi: Survivor نام احتمالی دنباله بازی Fallen Order است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید