ایونت Monsters Within بازی Apex Legends در 20 مهر آغاز می‌شود

مود Shadow Royale نیز در 26 اکتبر به این بازی بازخواهد گشت.

با فرا رسیدن هالووین، زمان آن رسیده است که بازی شوتر بتل رویال Apex Legends نیز کمی ترسناک شود. Respawn Entertainment تریلر جدیدی از رویداد آینده این بازی به نام Monsters Within را منتشر کرد که قرار است در 12 اکتبر آغاز شود. با این ایونت یک نقشه جدید به نام Encore برای بخش Arenas و همچنین آیتم‌های تزیینی مخصوص این ایونت  برای 4 اپراتور Caustic ،Seer ،Bloodhound و Revenant به بازی اضافه می‌شود.

اما این همه ماجرا نیست. مود Shadow Royale در 26 اکتبر به Apex Legends برمی‌گردد. در این مود لجندها را در تلاش برای زنده ماندن باید در برابر دشمنانی که شکل سایه دارند، مبارزه کنند. اگر یک لجند کشته شود، به موجودات سایه‌ای ملحق می‌شوند. هر لجند فرم سایه‌ای مخصوص به خود را خواهد داشت. همراه با قابلیت بی‌نهایت بار از نو ظاهر شدن، دشمنان سایه‌ای شکل این قابلیت را خواهند داشت که روی دیوارها راه بروند. با این حال آن‌ها نمی‌توانند از اسلحه استفاده کرده و همچنین سطح سلامتی‌شان نیز کمتر خواهد بود.

Apex Legends در حال حاضر برای Xbox One ،PS4 ،PC و Nintendo Switch در دسترس است. فصل 10 این بازی به نام Emergence آغاز شده و یک لجند جدید به نام Seer به همراه سلاح جدیدی به نام Rampage LMG و همچین مود Ranked Arenas به آن اضافه شده است. هنوز اما خبر چندانی از نسخه نسل نهمی این بازی نداریم و بسیاری انتظار آن را می‌کشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت نسل نهم بازی Apex Legends هنوز تاریخ عرضه ندارد

کاراکتر Seer از بازی Apex Legends به زودی نرف خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید