spot_img

بازی Among Us دیرتر از موعد برای Xbox و PlayStation عرضه می‌شود

سازنده این بازی اما کماکان قصد دارد تا پایان سال 2021 این عنوان محبوب را برای کنسول‌ها عرضه کند.

بازی Among Us از زمان عرضه در سال گذشته و انفجار محبوبیت آن، حرکت چشمگیری داشته است. هنگامی که این بازی در اواخر سال 2020 برای Nintendo Switch عرضه شد، بازیکنان بیشتری را نیز به جامعه در حال رشد خود اضافه کرد. نسخه‌های PS5 ، PS4 ، Xbox Series X/S و Xbox One از این بازی نیز مدتی است که معرفی شده‌اند. بر طبق برنامه‌ریزی‌ها، عرضه این بازی می‌بایست در سال 2021 بود. اما 2021 به زودی به پایان می‌رسد. سوالی که پیش می‌آید این است که دقیقاً چه زمانی می‌توانیم انتظار عرضه این عنوان را داشته باشیم؟

ویکتوریا تران، مدیر انجمن‌های استودیو Innersloth، در خبر جدیدی در وبلاگ این استودیو اطمینان داده است که بازی Among Us هنوز در سال 2021 به کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس باکس می‌آید؛ هرچند کمی عرضه این بازی قرار است کمی دیرتر از برنامه اولیه برنامه باشد.

او نوشت: «ما هنوز در راه انتشار بازی بر روی کنسول‌ها در امسال هستیم. البته این اتفاق دیرتر از آنچه که در ابتدا تصور می کردیم، می‌افتد. از آنجا که آپدیت بعدی بیش از یک پچ ساده است و دو تغییر بزرگ در بازی ایجاد خواهد کرد، اینکه اطمینان حاصل کنیم که بازی بر روی همه سیستم عامل‌ها -PC، موبایل، کنسول- آماده و سازگار است، به این معنی است که موانع بیشتری بر سر راه ما خواهد بود.»

تران توضیح داد که برنامه استودیو Innersloth در ابتدا این بود که بازی را در ماه سپتامبر بر روی کنسول‌ها عرضه کند. با این حال این استودیو تصمیم گرفت عرضه بازی را به تعویق انداخته تا بتواند سطح مشخصی از کیفیت را تضمین کند.

«تاریخ انتشار ایده‌آل ما در ماه سپتامبر بود. اما ما این تاریخ را به تعویق انداختیم؛ زیرا نمی‌خواستیم کسی که انتخاب کرده این بازی را بر روی Xbox یا PlayStation تجربه‌ای نه چندان مطلوب داشته باشد و همین مساله موانعی بر سر راه ما قرار داد.»

پس بازی Among Us دقیقاً چه زمانی منتشر خواهد شد؟ خب ما این را می‌دانیم که این بازی امسال منتشر خواهد شد در راه است. تران اما می‌گوید تاریخ عرضه تا زمانی که سازنده این بازی 100 درصد در مورد اطلاعاتی که ارائه می‌دهد مطمئن نباشد، گفته نخواهد شد. در هر صورت باید امیدوار بود که زمان زیادی تا عرضه این بازی جذاب بر روی کنسول‌ها باقی نمانده باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Among Us به زودی به پلی‌استیشن می‌آید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید