Amazon Studios به دنبال ساخت سریال سری Mass Effect است

بر اساس آخرین خبرها، همچون مجموعه بازی‌های Witcher، از این سری علمی‌-تخیلی نیز ممکن است شاهد یک اقتباس تلویزیونی باشیم.

سری بازی‌های محبوب Mass Effect بازگشت باشکوهی داشته است. این مجموعه امسال با انتشار کالکشن Mass Effect Legendary Edition که ریمستر سه‌گانه اصلی است، دوباره به بازار ویدئوگیم بازگشت. همچنین می‌دانیم که قرار است Mass Effect 4 نیز در آینده منتشر شود. حالا اما به نظر می‌رسد که این فرنچایز می‌تواند به روش دیگری از طریق آمازون زندگی کند.

بر اساس آنچه که توسط پایگاه خبری Deadline گزارش شده است، گویا Amazon Studios نزدیک به انعقاد قراردادی برای ساخت سریال سری Mass Effect برای شبکه Amazon Prime است. اینطورکه به نظر می‌رسد عملکرد قوی مجموعه The Wheel of Times بر روی این پلتفرم منجر به افزایش اشتیاق آمازون برای محتوای علمی-تخیلی و فانتزی شده است. Mass Effect نیز یکی از مجموعه‌هایی بوده که در این زمینه مورد توجه قرار گرفته است. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش هنری کویل، بازیگر، که با اقتباس از بازی‌های ویدیویی غریبه نیست، به نظر می‌رسید که در حال نمایش چیزی مرتبط با Mass Effect باشد. ممکن است اشاره او به این پروژه باشد.

اگر گزارش Deadline دقیق باشد، قراردادی در این باره هنوز حاصل نشده است؛ اما انعقاد آن نزدیک است. اگر چنین اتفاقی بیفتد و ساخت سریال سری Mass Effect واقعاً آغاز شود، باید دید که آیا این مجموعه می‌تواند محبوبیتی با بازی‌های این سری بدست آورد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Mass Effect: Legendary Edition احتمالاً به گیم‌پس می‌آید

احتمال دارد در عنوان بعدی سری Mass Effect از Unreal Engine 5 استفاده شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید