فردا محتوای کاملاً جدیدی برای بازی The Last of Us معرفی خواهد شد

این رونمایی به مناسب روز بزرگداشت بازی یا همان The Last of Us Day خواهد بود.

در جهان بازی The Last of Us  26 سپتامبر 2013 روزی بود که شیوع ویروس cordyceps باعث جهان از هم بپاشد. در جهان واقعی، Naughty Dog هر سال 26 سپتامبر را به عنوان جشن مجموعه  و جامعه هواداران The Last of Us جشن می‌گیرد. امسال نیز مانند هر سال، Naughty Dog برنامه‌های مشابهی برای The Last of Us Day (که تا سال گذشته به عنوان روز شیوع شناخته می‌شد) دارد. گویا قرار است در این روز محتواهای جدیدی برای این بازی معرفی شود.

در وبلاگ PlayStation، استودیو Naughty Dog از کالاهای جدیدی مرتبط با بازی The Last of Us به مناسبت پیشواز این روز رونمایی کرد که همه چیز از پیراهن و شلوارک گرفته تا بامبر جکت و جلدهای گیتار با طرح این بازی را شامل می‌شد. Naughty Dog همچنین می‌گوید که «چند محتوای کاملاً جدید» فردا در 26 سپتامبر ساعت 7:30 عصر به وقت تهران رونمایی می‌شود.

البته از عبارت «چند محتوای کاملاً جدید» می‌توان برداشت‌های متفاوتی داشت. اما طرفداران امیدوارند که Naughty Dog و سونی بازی‌های جدیدی برای معرفی کردن در این روز داشته باشند. ما می‌دانیم که این استودیو روی یک بازی مولتی‌پلیر مستقل به نام Factions کار می‌کند. همچنین به لطف نشت اطلاعات، ما همچنین می‌دانیم که بازسازی اولین بازی از این سری بر روی PS5 نیز در مرحله توسعه است. همچنین بسیاری هستند که هنوز به ریمستر نسخه PS5 بازی The Last of Us Part 2 امیدوار هستند. همچنین این احتمال وجود دارد که Naughty Dog اخباری در مورد اقتباس شبکه HBO از The Last of Us نیز در این روز داشته باشد.

اینکه در روز The Last of Us، درباره کدام یک از این موارد اطلاعاتی می‌شنویم، باید مشخص شود؛ اما ما منتظر هرگونه اطلاعات جدید خواهیم بود تا سریعاً آن‌ها را به اطلاع شما برسانیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

امکان وجود حالت بتل رویال در بازی 2 The Last of Us Part

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید