spot_img

Alan Wake’s America Nightmare به زودی به Xbox Game Pass می‌آید

Age of Empires 4 دیگر بازی مهمی است که قرار است به زودی بر روی این سرویس قرار بگیرد.

مایکروسافت جدیدترین بازی‌هایی را که به کنسول، PC و بخش Cloud سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود، معرفی کرده است. در روزهای آینده بازی‌های خوبی برای هر نسخه از این سیستم دسترس قرار می گیرد. امروز بازی   Into the Pit که عنوانی در سبک شوتر اول شخص روگ لایت است برای کنسول، PC و Cloud در دسترس قرار می‌گیرد. همانطور که اخیراً اعلام شده است Outriders به فهرست بازی‌های PC Game Pass می‌پیوندد.

در 21 اکتبر، بازی فایتینگ محبوب Dragon Ball FighterZ برای کنسول و Cloud به Game Pass می‌آید. Echo Generation نیز در همان روز برای همه پلتفرم‌ها به این سرویس می‌آید. همچنین Everspace 2 برای Xbox Game Pass برای  PC  در دسترس است که در حال حاضر در مرحله دسترسی اولیه قرار دارد.

Age of Empires 4 بزرگترین بازی جدیدی است قرار است بر روی این سرویس قرار بگیرد. این بازی در تاریخ 28 اکتبر برای PC عرضه میشود و در روز عرضه از طریق Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. Alan Wake’s America Nightmare (PC و کنسول)، Backbone (کنسول)، Bassmaster Fishing 2022 (Cloud، PC و کنسول)، نسخه Nongunz Doppelganger (Cloud، PC و کنسول) و The Forgotten City (Cloud، PC و کنسول) نیز در همان روز به مجموعه بازی‌های Game Pass اضافه می‌شوند. بعد از این وارد ماه نوامبر خواهیم شد که قرار است مایکروسافت عنوان انحصاری مورد انتظار خود یعنی بازی Forza Horizon 5 را در این ماه وارد این سرویس کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Xbox Game Pass تاثیر منفی‌‌‌ای بر ساخت بازی‌ها ندارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید