spot_img

سیستم مورد نیاز برای بازی Alan Wake Remastered اعلام شد

امکاناتی مثل تغییر FOV و Nvidia DLSS و پشتیبانی از صفحه نمایش اولترا واید بخشی از این نسخه است.

Remedy Entertainment در بخش سوالات متداول برای بازی Alan Wake Remastered،  جزئیات عملکرد و رزولوشن نسخه‌های مختلف کنسولی آن را همراه با تأیید رایگان بودن ارتقاء نسل قبلی به نسل نهم اعلام کرده است. همچنین تایید شد یک پچ در در روز اول عرضه این بازی برای آن منتشر می‌شود که تصاویر سینمایی بازی را بهبود بخشیده و چند بخش دیگر بازی را نیز تغییر می‌دهد. هیچ محتوای پولی‌ دیگری تاکنون برای این بازی برنامه‌ریزی نشده است.

همچنین ویژگی‌های نسخه PC بازی مانند پشتیبانی از صفحه نمایش اولترا واید (هرچند کات سین‌‌ها همچنان همچنان 16:9 خواهند بود)، قابلیت Nvidia DLSS (که از کیفیت، عملکرد، تنظیمات متعادل و تنظیمات عملکرد فوق‌العاده پشتیبانی می‌کند) و تنظیماتی مانند تغییر FOV و فناوری HBAO+ Nvidia Ambient Occlusion نیز در این صفحه دیده می‌شود. حداقل سیستم مورد نیاز برای این نسخه شامل Intel Core i5 3340 ، Nvidia GeForce GTX 960 (یا معادل AMD) با 2 گیگابایت VRAM و 8 گیگابایت RAM حداقل است.

سیستم توصیه شده برای Alan Wake Remastered شامل Core i7 3770 ، GeForce GTX 1060 (یا معادل AMD) با 4 گیگابایت VRAM و 16 گیگابایت RAM است. فضای نصب مورد نیاز تقریباً 36 گیگابایت است. بازیAlan Wake Remastered در 5 اکتبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. در هفته‌های آینده باید منتظر جزئیات بیشتر از این بازی بود.

پیشتر توسعه‌دهنده Alan Wake Remastered درباره امکانات بصری و گرافیکی آن اینطور گفته بود: «این نسخه ریمستر بر اساس موتور و تکنولوژی عنوان موجود Alan Wake ساخته شده است. اضافه کردن ری‌تریسینگ/پشتیبانی از HDR به این بازی بسیار وقت‌گیر به نظر می‌رسید. با این کار منابع ما ممکن بود از دسترس دیگر بخش‌های ضروری خارج شود.» همچنین وی خاطرنشان کرده بود «مطمئن است که بازی حتی بدون ری‌تریسینگ/پشتیبانی از HDR عالی به نظر می‌رسد».

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Alan Wake Remastered روز 13 مهر منتشر می‌شود

بازی Alan Wake Remastered از ری‌تریسینگ و HDR پشتیبانی نمی‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید