spot_img

تریلر جدیدی برای بازی Alan Wake Remastered منتشر شد

این تریلر به مقایسه جلوه‌های بصری این بازی بر روی دو کنسول Xbox 360 و Xbox Series X می‌پردازد.

بیش از یک دهه پیش بود که Alan Wake در ابتدا بر روی Xbox 360 عرضه شد. سال‌ها بود که طرفداران امیدوار بودند که این بازی یک دنباله دریافت کرده و یا دوباره عرضه شود. در نهایت نسخه PC  این بازی و همچنین یک بسته الحاقی جداگانه به نام  Alan Wake’s American Nightmare برای این بازی عرضه شد. در سال 2019 بود که با عرضه بازی Control نکاتی درباره سرنوشت آلن متوجه شدیم. حالا یک نسل جدید از گیمرها می‌توانند داستان نویسنده معروف به آلن ویک و نبرد او با تاریکی -چه به صورت واقعی و چه در عالم کلمات- را با ریمستر جدید Alan Wake تجربه کنند. یک ویدئوی مقایسه‌ای که اخیراً منتشر شده، ارتقاء بصری این نسخه از بازی را بهتر نشان می‌دهد.

در این ویدئو که در صفحه یوتوب رسمی Xbox منتشر شده، نسخه اصلی Alan Wake بر روی کنسول Xbox 360  با ریمستر بازی که در آینده منتشر می‌شود، مقایسه شده است. به طور خاص، این ویدئو نگاهی به عملکرد این بازی بر روی Xbox Series X دارد. همانطور که در این ویدئو می‌توان مشاهده کرد، این بازی در برخی بخش‌ها پیشرفت قابل ملاحظه‌ای از نظر بصری داشته است. ما قبلاً بخش‌هایی از گیم‌پلی نسخه ریمستر بازی را دیده بودیم؛ اما این اولین مقایسه مستقیم است که نشان می‌دهد چقدر بر روی این آپدیت از بازی کار شده است.

بازی Alan Wake Remastered قرار است در تاریخ 5 اکتبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌‌استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و PC منتشر شود. این بازی همچنین در برخی مناطق برای Switch رده‌بندی سنی شده است؛ اما تا کنون هیچ اعلام رسمی در مورد عرضه آن بر روی این پلتفرم منتشر نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Alan Wake Remastered از ری‌تریسینگ و HDR پشتیبانی نمی‌کند

سیستم مورد نیاز برای بازی Alan Wake Remastered اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید