spot_img

بازی Alan Wake Remastered روز 13 مهر منتشر می‌شود

ریمستر این عنوان کلاسیک که در ماه بعد منتشر می‌شود، از رزولوشن 4K و مدل‌های جدید برای کاراکترها بهره می‌برد.

Remedy Entertainment از اولین تریلر گیم‌پلی بازی Alan Wake Remastered رونمایی کرد. این بازی نسخه تقویت شده بازی هیجان‌انگیز کالت و کلاسیک این استودیو است که برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC (از طریق فروشگاه Epic Games) عرضه می‌شود. با بررسی این تریلر متوجه می‌شوید که چطور جهان آلن ویک با تصاویر 4K بازسازی شده است.

بازی Alan Wake Remastered بر نویسنده‌ای با همین نام تمرکز می‌کند که با همسرش آلیس برای کسب آرامش به برایت فالز (Bright Falls) سفر می‌کند. پس از روبرو شدن با اتفاقاتی عجیب، از جمله حضور موجودی تاریک که در پس‌زمینه کمین کرده، آلیس ناپدید می‌شود. حالا ویک باید او را پیدا کرده و تشخیص دهد که واقعاً چه اتفاقی می‌افتد. از زمان  انتشار تاکنون، این بازی به دلیل نحوه ارائه و روایت داستان و رمز و رازهای آن، تحسین بسیاری را برانگیخته است.

همراه با بهبود جلوه‌های بصری و مدل‌های کاراکتر‌ها، این عنوان ریمستر شامل دو بسته الحاقی The Signal و The Writer است. بازی Alan Wake Remastered در 5 اکتبر منتشر می‌شود.

و یک خبر بسیار مهم برای طرفداران Alan Wake: در اوایل سال جاری، گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی موردنظر قرار است Alan Wake 2 باشد که توسط Epic به طور کامل تامین مالی شده است. اکنون، توسعه این بازی آغاز شده است. با توجه به Epic Games انتشار بازی Alan Wake Remastered را بر عهده دارد، این خبر قوت گرفته و ممکن است سرانجام شاهد ساخته شدن نسخه دوم ماجرای نویسنده اسرارآمیزمان باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

پس از 11 سال از عرضه نسخه اولیه Alan Wake Remastered رسماً معرفی شد

دنباله بازی Control توسط Remedy وارد مراحل اولیه ایده‌پردازی شده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید