Alan Wake 2 در تابستان امسال نمایشی نخواهد داشت

سم لیک می‌گوید آن‌ها نمی‌خواهند وقت و منابع خود را روی ساخت تریلر بگذارند.

Remedy Entertainment با معرفی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards سال گذشته، توجه بسیاری را به خود جلب کرد. با این حال از آن زمان تاکنون درباره این بازی سکوت مطلق برقرار بوده است. با این حال، سم لیک، رهبر خلاق این استودیو، در جشن دوازدهمین سالگرد عرضه Alan Wake، خبر جدیدی در مورد آن منتشر کرده است.

در ویدئویی که از جشن سالگرد این بازی منتشر شده، ایکا ویلی، مدل شخصیت، و متیو پورتا، صداپیشه آن، نیز حضور دارند. سم لیک در این ویدئو در این باره صحبت می‌کند که توسعه این عنوان به طور شبانه‌روزی جلو می‌رود و در حالی که پیشرفت توسعه بازی با سرعت ثابتی انجام می‌شود، تیم توسعه هنوز نمی‌خواهد زمان و منابع خود را برای ساخت تریلر یا نمایش گیم‌پلی اختصاص دهد. به این ترتیب، شاهد نمایش Alan Wake 2 از سوی Remedy در تابستان امسال نخواهیم بود.

 سم لیک در این باره گفت: «توسعه Alan Wake 2 بسیار خوب پیش می‌رود. ما محتوای زیادی در اختیار و بخش زیادی از بازی قابل بازی است. اما در ماه‌های گذشته صحبت‌هایی در Remedy انجام شده و به همراه ناشر فوق‌العاده‌مان یعنی Epic Games به این نتیجه رسیده‌ایم که تابستان امسال چیز زیادی از بازی نشان نخواهیم داد. تولید یک تریلر یا دمو مناسب و  بهینه، تلاش زیادی می‌طلبد و چندین ماه کار می‌برد که این موضوع می‌تواند ما را از مسیر توسعه بازی دور کند».

کارگردان Max Payne همچنین گفت: «ما حرکت رو به جلو خود را احساس می‌کنیم و می‌خواهیم مطمئن شویم که بهترین و اولین بازی ترسناک تلاش برای بقا را برای Remedy خلق می‌کنیم. اما نمی‌خواهیم تمرکز تیم خود را از بین ببریم. بنابراین می‌خواهیم ادامه دهیم و یک تجربه عالی را خلق کنیم و متأسفانه باید کمی بیشتر منتظر دمو یا تریلری از بازی باشید».

با اینکه قرار نیست در ماه‌‌های آتی شاهد نمایش Alan Wake 2 باشیم، Remedy همچنین چند کانسپ آرت از این بازی در قالب جشن دوازدهمین سالگرد انتشار نسخه اول منتشر کرده که می‌توانید آن‌ها را در زیر ببینید. همچنین Alan Wake Remastered نیز که به تازگی منتشر شده، قرار است بر روی کنسول Nintendo Switch منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Alan Wake 2 به طور رسمی معرفی شد

Remedy با همکاری Tencent یک بازی co-op مولتی‌پلیر خواهد ساخت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید