احتمال رونمایی از بازی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards

بر اساس آخرین خبرها، دو ژورنالیست حوزه گیم از رونمایی ازین بازی در این مراسم خبر داده‌اند.

با توجه به اینکه بسته الحاقی AWE از بازی Control، دنیای Alan Wake را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت و Remedy Entertainment و Epic Games بازی Alan Wake Remastered را در چندی پیش‌تر منتشر کردند، صحبت‌های زیادی در مورد آینده این بازی ترسناک کلاسیک و کالت به تازگی شنیده شده است. شایعات قویاً حاکی از آن است که Remedy واقعاً در حال کار بر روی بازی Alan Wake 2 است که به طور کامل تامین مالی آن را Epic Games تأمین مالی شده است. با توجه به اینکه این بازی ظاهراً در اوایل سال جاری وارد مرحله تولید کامل شده است، بسیاری از افراد متعجب هستند که این بازی -در صورت وجود- چه زمانی معرفی خواهد شد.

خب ممکن است این خبر زودتر از آنچه فکر می‌کردیم اعلام شود. در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Nate the Hate، جف گراب، ژورنالیست حوزه گیم، این احتمال را مطرح کرد که بازی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards فردا معرفی می‌شود. خود Nate the Hate این موضوع را با اطمینان بیشتری مطرح کرد و گفت که چنین اتفاقی واقعاً در راه است. او به این موضوع اشاره کرد که Epic Games و Remedy Entertainment به دنبال این هستند که حول و اطراف این IP و دنباله‌ در حال توسعه آن هیجان زیادی ایجاد کنند.

به جز این رونمایی احتمالی که صد البته خبر بزرگی خواهد بود، به نظر می‌رسد The Game Awards 2021  پر از خبرهای مهم باشد. معرفی بازی بعدی با محوریت کاراکتر فوق‌العاده محبوب  سونیک، ویدئوی جدیدی از بازی‌های Steelrising و The Lord of the Rings: Gollum، معرفی بازی مشترک Saber Interactive و Focus Entertainment، و مجموعه تلویزیونی Halo پیشتر تایید شده است، همچنین احتمال این وجود دارد که تریلر جدیدی برای بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 نیز منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

ده اتفاقی که انتظار داریم در رویداد The Game Awards 2021 رخ دهند

در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید