بازی Alan Wake 2 به طور رسمی معرفی شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این بازی در سال 2023 عرضه شده و یک عنوان ترسناک و تلاش برای بقا خواهد بود.

سرانجام بازی Alan Wake 2 از Remedy Entertainment معرفی شد و در سال 2023 از طریق فروشگاه Epic Games برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC عرضه خواهد شد. این بازی به عنوان اولین بازی ترسناک و تلاش برای بقا یا همان Survival Horror استودیو Remedy معرفی می‌شود که در آن با رازی بزرگ و همچنین ترسی روان‌شناختی و چند لایه مواجه خواهیم شد.

جزییات بسیار کمی از بازی فاش شده و ما تنها شاهد شخصیت جیلنهال اصلی بازی بوده‌ایم که در مورد تبدیل شدن این داستان به یک «هیولا» صحبت می‌کرد. بنابراین به وضوح مشخص است که تمرکز بازی بر روی روایت‌های کابوس‌آمیزی که به جهان واقعیت پای می‌گذارند، هنوز از بازی اول تغییری نکرده است. جزئیات بیشتری ارائه نشد؛ اما سم لیک، سازنده نسخه اول بازی و از اعضا Remedy، تایید کرد که این استودیو برای مدتی در سکوت خبری به سر خواهد برد تا روی بازی کار کند. جزئیات بیشتری از بازی قرار است در تابستان 2022 ارائه شود. به نظر می‌رسد شاهد نمایش این بازی در Summer Game Fest سال آینده ظاهر شود.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که بازی Alan Wake 2 به طور کامل توسط Epic Games تأمین مالی می‌شود. این خبر به این معنی که این بازی است که این بازی به صورت انحصاری تنها در فروشگاه این ناشر برای پلتفرم PC به فروش خواهد رسید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

احتمال رونمایی از بازی Alan Wake 2 در مراسم The Game Awards

منبعGamingbolt

حتما بخوانید