spot_img

آدام وارلاک در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy حضور خواهد داشت

حضور این کاراکتر که یکی از قوی‌ترین کاراکترهای جهان مارول است، احتمالاً نویدبخش یک بازی جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در ماهی که بازی‌های بزرگی قرار بود در آن عرضه شود، بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy توانست خودی نشان دهد. تا اینجا Star Lord ،Gamora ،Drax the Destroyer و چند کاراکتر دیگر را در گیم‌پلی این بازی دیده‌ایم. حتی کاراکتر Cosmo the Spacedog نیز قرار است در این بازی حضور داشته باشد. حالا و در خبری جدید توییتر رسمی این بازی تأیید کرده که آدام وارلاک (Adam Warlock) نیز در جمع کاراکترهای این بازی حضور خواهد داشت.

به جز همین اعلام ساده، اطلاعات زیادی درباره حضور وارلاک یا حتی معرفی مناسبی از این شخصیت منتشر نشده است. با این حال، باید جالب باشد که ببینیم او چه نقشی را در این بازی ایفا خواهد کرد. مساله از آنجایی جالب‌تر می‌شود که بدانیم توییت بعدی حساب کاربری بازی اعلام کرد که این کاراکتر جزء شخصیت‌های کلیدی این بازی است. آدام وارلاک در بسیاری از ماجراهای کمیک‌ بوک‌ها (مانند Annihilation Conquest ) به نگهبانان کهکشان کمک کرده است. جاودانگی، پرواز، کنترل انرژی کیهانی و ویژگی‌های مافوق بشری از جمله قدرت‌های این کاراکتر قدرتمند کمیک‌های مارول است.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در 26 اکتبر برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 ،PC و Nintendo Switch منتشر می‌شود. باید دید آیا این بازی می‌تواند به موفقیت زیادی دست پیدا کند یا نه. همچنین علاوه بر این بازی، Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine نیز از جمله بازی‌هایی هستند که در دست توسعه قرار داشته و قرار است در سال‌های آتی با محوریت کاراکترهای مارول عرضه شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Square Enix فهرست برنامه‌های خود برای نمایشگاه ویدئوگیم توکیو را مشخص کرد

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

بازی Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد؛ عرضه در سال 2023

منبعGamingbolt

حتما بخوانید