spot_img

Activision سیستم آنتی چیت جدید Call of Duty را معرفی کرد

این شرکت با جدیت تمام به دنبال حل مشکلات مرتبط با تقلب و چیت زدن در Call of Duty: Warzone است.

حالا در فصل Call of Duty هستیم و جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های مرتبط با جنگ جهانی دوم این سری بازی‌ها یعنی Vanguard در ابتدای ماه نوامبر منتشر می‌شود. این بازی در میانه چرخه بازاریابی خود قرار دارد و حالت Zombies آن به زودی رونمایی می‌شود. با این حال ، به نظر می‌رسد که Activision در حال حاضر چیز دیگری نیز برای معرفی دارد: یک سیستم ضد تقلب یا همان آنتی چیت که این شرکت امیداور بتواند مشکلات بزرگ بخش مولتی‌پلیر Call of Duty را با آن حل کند.

همانطور که در وب سایت رسمی Activision اعلام شده است، قرار است سیستم جدیدی به نام Ricochet توسط این شرکت بر روی سری بازی‌های Call of Duty فعال شود. این سیستم همزمان با عرضه Vanguard فعال می‌شود. با این حال اما این سیستم تا اواخر سال و آپدیت Pacific در Call of Duty Warzone که نقشه این بازی با آن به طور کامل عوض می‌شود، به طور کامل استفاده نخواهد شد. این سیستم از یک درایور سطح هسته (Kernel Level) در رایانه استفاده می‌کند که بر برنامه‌های کاربردی را که افراد به کمک آن‌ها ظاهراً سعی می‌کنند در این بازی دستکاری کنند، نظارت می‌کند تا چیترها را از بازی بیرون کند. درایور فقط هنگام بازی  کردن Warzone روشن خواهد بود و همیشه روشن فعال نخواهد بود. با این حال، پس از استقرار Ricochet، برای بازی کردن Warzone لازم است تا این سیستم را نصب و فعال کنید. این سرویس فعلاً فقط روی PC قرار دارد؛ اما گفته شده که به پلیرهای کنسولی که تجربه بازی به صورت کراس‌پلی با پلیرهای PC را دارند نیز کمک می‌کند. می‌توانید جزئیات این سیستم آنتی چیت را از طریق وبلاگ Call of Duty بخوانید.

Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر برای اکثر پلتفرم‌های اصلی منتشر می‌شود و بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone نیز در حال حاضر در آنلاین است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از بازی Call of Duty: Vanguard تریلر داستانی جدیدی منتشر شد

کاربران PlayStation امتیازات خاصی در بازی جدید سری Call of Duty خواهند داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید