نمایش دنباله Call of Duty: Warzone در ماه‌های آتی

توسعه این دنباله را infinity Ward بر عهده دارد.

بازی Call of Duty: Warzone به طور منظم آپدیت دریافت می‌کند؛ با این حال اما این شوتر بتل رویال مطمئناً در ماه‌های اخیر شور و هیجان سابق خود را از دست داده است. با این حال اما Activision آماده حرکت به سوی آینده است. چندی پیش تایید شد که دنباله‌ای کامل بر Call of Duty: Warzone در دست ساخت بوده و در اوایل سال جاریInfinity Ward  توسعه آن را بر عهده دارد. قرار است این عنوان تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود.

اما دقیقاً چه چیزی درباره این بازی می‌دانیم؟ Activision هیچ گونه جزئیات خاصی را ارائه نکرده است؛ اما حالا دوباره اطمینان داده که قرار است بازی در همان تاریخ مقرر منتشر شود. در گزارش اخیر ماهانه خود، این شرکت تأکید کرد که دنباله Call of Duty: Warzone «اثری کاملاً جدید بوده» و شامل «نوآوری‌های بزرگی» خواهد بود. Activision همچنین اعلام کرد که در ماه‌های آتی شاهد نمایش دنباله Call of Duty: Warzone خواهیم بود.

صد البته اگر بازی واقعاً تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود، مشخص است که پیش از آن شاهد رونمایی از بازی خواهیم بود. با این حال طرفداران این سری حالا از اینکه می‌دانند همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود، خوشحال خواهند بود.

تایید شده است که توسعه Call of Duty: Warzone 2 (یا هر عنوان دیگری داشته باشد) بر روی یک موتور جدید خواهد بود. این مساله درباره دنباله Modern Warfare (نسخه 2019) نیز صدق می‌کند. همچنین ازین پس از این موتور برای تمام بازی‌های فرنچایز Call of Duty استفاده خواهد شد.

اخباری که قبلاً به بیرون درز پیدا کرده بود، حکایت ازین داشت که دنباله Warzone میان‌نسلی نخواهد بود و تنها برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. با این حال هنوز باید منتظر جزئیات رسمی در ماه‌های آینده ماند. در همین حال، تجربه جداگانه‌ای از Call of Duty: Warzone نیز برای دستگاه‌های تلفن همراه در دست توسعه قرار دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

توسعه نسخه موبایل Call of Duty: Warzone به طور رسمی تایید شد

Infinity Ward ساخت نسخه بعدی سری Call of Duty را بر عهده خواهد داشت

بازی Warzone Mobile تا پایان سال 2022 عرضه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید