spot_img

Activision-Blizzard کمیته مسئولیت در محل کار تشکیل می‌دهد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این کمیته به منظور نظارت بر اقداماتی که برای بهبود محیط کاری این شرکت انجام می‌شود، تشکیل شده است.

چند هفته و چند ماه گذشته کاملاً روشن کرده است که Activision-Blizzard دارای مشکلات‌ ریشه‌ای است که سال‌ها فرهنگ محل کار این شرکت را فلج و مسموم کرده است. درخواست‌ها برای بهبودهای اساسی در این وضعیت بیشتر و بیشتر شده و همچنان نیز گزارش‌هایی برای روشن‌ترکردن شرایط بد گوشه و کنار این شرکت به گوش می‌رسد یکی از گام‌هایی که در این راستا برداشته شده، ایجاد یک کمیته جدید مسئولیت در محل کار است.

همانطور که هیئت مدیره Activision-Blizzard در یک بیانیه مطبوعاتی به تازگی اعلام کرده است، این کمیته مسئول نظارت بر تلاش‌های شرکت در «اجرای موفقیت‌آمیز خط مشی‌ها، رویه‌ها و تعهدات جدید خود برای بهبود فرهنگ محیط کار و حذف انواع آزار و اذیت و تبعیض خواهد بود.» ریاست این کمیته را داون اوستروف، کارگردان مستقل، بر عهده خواهد داشت. رِوِتا باورز نیز در این زمینه با او همکاری خواهد کرد.

هیئت مدیره این شرکت همچنین گفته است که به دنبال «افزودن یک مدیر جدید و متفاوت به هیئت مدیره» است. در همین حال، طبق بیانیه مطبوعاتی، این کمیته ریاست Activision-Blizzard را ملزم می‌دارد تا به طور منظم به آن گزارش دهد می‌خواهد تا «شاخص‌های کلیدی عملکرد و/یا ابزارهای دیگر را برای اندازه‌گیری پیشرفت و اطمینان از پاسخگویی ایجاد کند.» این کمیته همچنین «این اختیار را خواهد داشت که مشاوران یا مشاوران خارجی، از جمله مشاوران حقوقی مستقل را برای کمک به کار خود به خدمت بگیرد.»

ذکر این موضوع لازم است که احتمالاً بسیاری احساس خواهند کرد که این کمیته بیشتر یک درمان موقتی است تا یک راه حل معنادار؛ به ویژه اگر باور داشته باشیم که Activision-Blizzard برای اصلاح واقعی، باید زنگارهایی را که توسط افراد در راس این شرکت تداوم یافته، از بین ببرد. درخواست برای استعفای بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، نه تنها از سوی کارمندان شرکت، بلکه از سوی سهامداران نیز افزایش یافته است. این در حالی که روسای پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو نیز به طور آشکاری ​​فرهنگ کاری این شرکت و نحوه مدیریت این وضعیت را محکوم کرده‌اند.

اخیراً گزارش شده است که بابی کوتیک گفته است که اگر نتواند سریعاً مشکلات شرکت را اصلاح کند، استعفا خواهد داد. باید دید سرانجام تلاطمات این شرکت مشهور صنعت گیم به کجا می‌رسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

1300 کارمند Activision-Blizzard خواهان استعفاء بابی کوتیک هستند

رییس نینتندو نیز به جمع منتقدین Activision پیوست

منبعGamingbolt

حتما بخوانید