spot_img

تریلر داستانی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

در این تریلر، دشمنان دیگری از جمله واندر وومن، فلش و گرین لانترن را نیز دیدیم.

تریلر داستانی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نام Ticking امشب در رویداد DC FanDome منتشر شد. در این ترییلر هر  چهار عضو Suicide Squad در بازی یعنی هارلی کویین، ددشات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک را می‌بینیم. علاوه بر این پنگوئن، نسخه شرور سوپرمن، فلش، گرین لانترن، واندر وومن و چند کاراکتر دیگر نیز در این تریلر نشان داده شدند.

متأسفانه، در رویداد امشب DC FanDome تریلری از گیم‌پلی این بازی نمایش داده نشد. قرار است این بازی در سال 2022 برای PC ،PS5 و Xbox Series S/X منتشر شود.

همانطور که از نام بازی مشخص است، آماندا والر بمب‌هایی را در سر اعضای تیم قرار داده است تا آن‌ها را مجبور به کشتن اعضای Justice League کند. در مقابل، در صورت موفقیت اعضای Suicide Squad عفو کامل خواهند گرفت. Rocksteady به صورت رسمی این خط داستانی را برای بازی ذکر کرده است:

«Suicide Squad: Kill the Justice League روایتی اورجینال را در دل یک متروپلیس با جان باز روایت می‌کند که چهار ابر شرور جهان DC را در تقابل با یک نیروی بیگانه مهاجم و ابرقهرمانان DC قرار می‌دهد که حالا تمام تمرکز خود را بر نابودی شهری که گذاشته‌اند که زمانی عهد بسته بودند از آن مراقبت کنند. در عین حال اعضای Suicide Squad باید مراقب بمب‌هایی که در سر آن‌ها قرار داده شده و با کوچکترین نشانه‌ای از تمرد منجر می‌شود هم باشند.»

در جریان رویداد DC FanDome سال گذشته، استفن هیل، بنیان‌گذار Rocksteady، تأیید کرد که Suicide Squad ادامه جهان مجموعه Batman Arkham این استودیو است. این بدان معناست که خطوط داستانی مطرح شده در مجموعه Arkham در Suicide Squad ادامه خواهد یافت. هیل همچنین تأیید کرد که این بازی در شهر متروپلیس جریان دارد و جهان باز است. این بازی سینگل‌پلیر تا Co-op چهار نفره است. شما می‌توانید بازی را به صورت تک‌نفره با Squad که توسط ربات‌ها پر شده است بازی کنید. اما اگر می‌خواهید با دوستان خود به صورت مولتی‌پلیر بازی کنید، می‌توانند نقش سایر اعضای تیم را در Co-op آنلاین به دوستان خود بدهید. هیل گفته است که کل بازی به صورت تک‌نفره یا مولتی‌پلیر در دسترس خواهد بود. اگر در حال سینگل‌پلیر بازی می‌کنید، می‌توانید به دلخواه بین کاراکترها جابجا شوید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تصویر جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

منبعEurogamer

حتما بخوانید