یک بازی جدید بر اساس جهان Star Wars ممکن است در ماه دسامبر معرفی شود

تصویر یک کمپین تبلیغاتی مرتبط با Star Wars ممکن است اشاره‌ای به این بازی داشته باشد.

اکنون که EA دیگر دارای حق امتیاز انحصاری Star Wars در حوزه بازی‌های ویدئویی نیست، احتمالاً ادامه مسیر برای این IP تا حد زیادی ساده‌تر خواهد بود. دنباله حتمی بازی Fallen Order، بازی Star Wars: Knights of the Old Republic–Remake که Aspyr ساخت آن را در دست دارد و همچنین بازی  LEGO Star Wars The Skywalker Saga که مدت زیادی است در دست توسعه قرار دارد، تنها سه مورد از عناوینی هستند که مرتبط با جهان ساخته شده توسط جرج لوکاس در حال توسعه هستند. به این فهرست می‌توان بازی جهان باز بزرگی را که Ubisoft در دست ساخت قرار دارد نیز اضافه کرد. در نتیجه می‌توان گفت فهرست متنوعی از بازی‌ها مرتبط با جنگ ستارگان در دست توسعه است.

دیزنی و Lucasfilm اخیراً کمپین بازاریابی‌ای به نام «بانتی را به خانه بیاورید» را معرفی کردند که تا پایان سال هر هفته از «اسباب بازی، کالکتبیل، کتاب، پوشاک و چیزهای دیگری» مرتبط با جنگ ستارگان رونمایی خواهند کرد. آن‌ها همچنین یک نقشه راه نیز منتشر کرده‌اند که البته کمی مبهم است و به آنچه که می‌توانیم از هر یک از این رونمایی‌ها انتظار داشته باشیم، اشاره می‌کند. آنچه که برای هفته دهم و 14 دسامبر برنامه‌ریزی شده، به نظر می‌رسد با توج به تصوری که به اشتراک گذاشته است، یک بازی بازی جدید باشد.

البته این احتمال نیز وجود دارد که در این هفته آیتمی رونمایی شود که بیشتر مربوط به بازی‌ها باشد تا خود یک بازی جدید. بر طبق اطلاعاتی که پیشتر به بیرون درز پیدا کرده بود، این ادعا مطرح شده بود که توسعه‌دهندگان بازی‌های Heavy Rain و Detroit Become Human یعنی Quantic Dream روی یک بازی جدید از جهان Star Wars کار می‌کنند که ظاهراً بیشتر از کارهای قبلی این استودیو اکشن‌محور خواهد بود. بنابراین شاید این بازی همان چیزی باشد که قرار است در ماه دسامبر توسط این کمپین تبلیغاتی رونمایی شود. در هر صورت باید منتظر جزئیات بیشتری بود.

Star Wars

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

سازندگان Heavy Rain به دنبال ساخت بازی‌ای بر اساس مجموعه Star Wars

منبعGamingbolt

حتما بخوانید