ایجنت جدیدی به نام Neon به بازی Valorant اضافه خواهد شد

بر اساس آخرین اطلاعات، این ایجنت احتمالاً در دهه دوم ماه ژانویه به این بازی اضافه خواهد شد.

Amazon Prime یکی از راه‌هایی است که پلیرها می‌توانند از طریق آن در اکثر بازی‌های شرکت Riot از جمله بازی Valorant جوایزی کسب کنند. به همین خاطر، سایت Amazon Prime به اطلاعاتی که برای ما مردم عادی مشخص نیست، دسترسی دارد. اما این رویه هم حتی می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که آیا دلیل درز اطلاعات درباره این ایجنت جدید خطای انسانی بوده و یا اینکه اشتباه در برنامه‌نویسی باعث شده که با نو شدن سال میلادی در نقطه‌ای از جهان، عکس این ایجنت به طور خودکار منتشر شود. با این حال اما آنچه اینجا اهمیت دارد، پاسخ Valorant است که مشخص می‌کند که نام این اپراتور Neon است.

تنها دو ساعت پس از لو رفتن اطلاعات مرتبط با این ایجنت، در حساب رسمی توییتر بازی Valorant چنین نوشته‌ای پست شد: «به نظر می‌رسد برخی از شما ممکن است سریع‌تر از ایجنت بعدی ما باشید! این هم نسخه  کراپ نشده از ایجنت جدید ما! هفته آینده شما را می‌بینیم!»

جدیدترین ایجنت این بازی قرار است همراه با اپیزود 4، بخش 1، که در حدود 11 یا 12 ژانویه در اختیار پلیرها قرار بگیرد. اگرچه ما از توانایی‌های او اطلاع دقیقی نداریم، اما این مامور قرار است یک دونده باشد و لباس‌های او نیز با این مساله تناسب دارد. اینکه آیا او می‌تواند جایگزین جت شود یا نه، احتمالاً موجب بحث‌های زیادی در بین طرفداران بازی Valorant خواهد شد. با این حال  مطمئناً اما شروع سال جدید هم برای توسعه‌دهندگان این بازی شوتر اول شخص و هم جامعه طرفداران آن جذاب خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مودی شبیه به سریال Squid Game به PUBG Mobile اضافه می‌شود

از بازی Crossfire X به زودی خبر جدیدی خواهیم شنید

منبعAltchar

حتما بخوانید