spot_img

تصویر جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

استودیو Rocksteady Games و WB Montreal Games تایید کردند که محتوای جدیدی از این بازی در 24 مهر امسال خواهیم دید.

با توجه به اینکه رویداد DC FanDome در 16 اکتبر برگزار می‌شود، کمپانی Warner Bros. Interactive Entertainment در حال آماده‌سازی برای نمایش دو بازی Suicide Squad: Kill the Justice League از Rocksteady و Gotham Knights از WB Montreal Games است. پس از نمایش چند آرت ورک برای بازی دوم، حالا نوبت به انتشار آرت ورک‌های جدید برای  Suicide Squad رسیده است. این آرت ورک را می‌توانید در پایین ببینید. توسعه‌دهنده این بازی خاطرنشان کرد که اطلاعات جدیدی از این بازی در 16 اکتبر/24 مهر در رویداد DC در ساعت 20:30 به وقت تهران خواهیم دید.

این احتمال وجود دارد که ویدئویی از گیم‌پلی این بازی اولین بار در این مراسم به نمایش گذاشته شده و نحوه عملکرد توانایی‌های هر شخصیت به طور دقیق نشان داده شود. در بازی Suicide Squad Kill the Justice League ضدقهرمان‌هایی مثل Deadshot ،Harley Quinn ،King Shark و Captain Boomerang حضور دارند. در جبهه مقابل هم قهرمانانی مانند سوپرمن حضور دارند که توسط برینیاک (Brainiac) ذهن آن‌‌ها تحت کنترل قرار گرفته است. این عنوان یک شوتر سوم‌شخص است و امکان جابجایی بین چهار شخصیت در حالیکه بقیه شخصیت‌ها را هوش مصنوعی کنترل می‌کند، فراهم می‌کند.

بازی به صورت Co-op  نیز در دسترس است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی می‌کند. هر کدام مکانیزم‌های جداگانه و پیشرفت مخصوص به خود را داشته و سبک‌های بازی منحصر به فرد خود را دارند. Suicide Squad: Kill the Justice League League در حال حاضر قرار است در سال 2022 برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC منتشر شود. در هفته های آینده باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

به زودی اطلاعات بیشتری از Gotham Knights و Suicide Squad خواهیم شنید

پوستر جدیدی از چهار شخصیت اصلی بازی Gotham Knights منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید